|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 4,760 EUR | +5,78% |
|
+3,93% | -17,22% |
| 05/05 | Sapmer SA rapporteert jaarcijfers over het boekjaar afgesloten op 31 december 2025 | CI |
| 24-09-25 | Sapmer SA rapporteert halfjaarresultaten per 30 juni 2025 | CI |
| Marktkapitalisatie | 27,43 mln. 31,88 mln. 25,74 mln. 23,55 mln. 43,96 mln. 3,01 mld. 44,31 mln. 305 mln. 119 mln. 1,54 mld. 120 mln. 117 mln. 4,96 mld. | k/w-verhouding 2024 |
-36,7x | k/w-verhouding 2025 | -1,87x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 66,17 mln. 76,91 mln. 62,1 mln. 56,82 mln. 106 mln. 7,27 mld. 107 mln. 735 mln. 286 mln. 3,72 mld. 289 mln. 283 mln. 11,97 mld. | EV/omzet 2024 |
0,75x | EV/omzet 2025 | 0,79x |
| Vrij verhandelbaar |
36,51% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
Euronext ParisEUR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ALMER | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 7YD | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +5,78% | ||
| 1 week | +3,93% | ||
| Lopende maand | +3,93% | ||
| 1 maand | +10,70% | ||
| 3 maanden | -2,46% | ||
| 6 maanden | -6,67% | ||
| Lopend jaar | -17,22% |
| 1 week | 4,5 | 4,76 | |
| 1 maand | 4,28 | 4,96 | |
| Lopend jaar | 4,02 | 5,95 | |
| 1 jaar | 4,02 | 6,6 | |
| 3 jaar | 4,02 | 14,9 | |
| 5 jaar | 4,02 | 16,8 | |
| 10 jaar | 4,02 | 34,2 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 43 | 17-12-2014 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 68 | - | |
| Voorzitter | 43 | - | |
Philippe Soulié
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +5,78% | +3,93% | -36,11% | -68,05% | 31,8 mln. | ||
| +0,56% | -3,21% | +50,21% | +16,93% | 1,43 mld. | ||
| -1,81% | +0,44% | +13,27% | -12,02% | 511 mln. | ||
| -1,59% | +2,77% | -13,72% | -13,72% | 399 mln. | ||
| +0,43% | +0,58% | +20,52% | +69,85% | 377 mln. | ||
| -1,49% | +4,89% | -18,89% | -3,15% | 331 mln. | ||
| +0,07% | +1,63% | +28,43% | +36,14% | 302 mln. | ||
| 0,00% | 0,00% | +8,89% | +28,95% | 216 mln. | ||
| +0,23% | +2,97% | +4,59% | -17,13% | 178 mln. | ||
| -0,86% | -3,26% | +0,99% | +4,79% | 108 mln. | ||
| Gemiddelde | +0,13% | -0,53% | +5,82% | +4,26% | 388,33 mln. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,24% | -1,49% | +21,85% | +12,97% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 103 mln. 119 mln. 96,37 mln. 88,17 mln. 165 mln. 11,28 mld. 166 mln. 1,14 mld. 444 mln. 5,77 mld. 448 mln. 438 mln. 18,57 mld. | 93,9 mln. 109 mln. 88,12 mln. 80,62 mln. 150 mln. 10,32 mld. 152 mln. 1,04 mld. 406 mln. 5,27 mld. 410 mln. 401 mln. 16,98 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -876K -1,02 mln. -822K -752K -1,4 mln. -96,24 mln. -1,41 mln. -9,72 mln. -3,79 mln. -49,18 mln. -3,82 mln. -3,74 mln. -158 mln. | -18,26 mln. -21,23 mln. -17,14 mln. -15,68 mln. -29,26 mln. -2,01 mld. -29,5 mln. -203 mln. -78,95 mln. -1,03 mld. -79,7 mln. -77,97 mln. -3,3 mld. |
| Nettoschuld | 40,9 mln. 47,53 mln. 38,38 mln. 35,11 mln. 65,54 mln. 4,49 mld. 66,06 mln. 454 mln. 177 mln. 2,3 mld. 179 mln. 175 mln. 7,4 mld. | 38,74 mln. 45,03 mln. 36,36 mln. 33,26 mln. 62,09 mln. 4,26 mld. 62,58 mln. 430 mln. 167 mln. 2,18 mld. 169 mln. 165 mln. 7,01 mld. |
Werknemers
327
Sector
Vissen & Landbouw
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | € 4,760 | +5,78% | 250 |
| 02-09-26 | € 4,500 | -1,75% | 11 |
| 01-09-26 | € 4,580 | 0,00% | 0 |
| 31-08-26 | € 4,580 | 0,00% | 0 |
| 28-08-26 | € 4,580 | 0,00% | 0 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















