Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

SENECA FOODS CORPORATION

(SENEA)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq  -  22:00 29-11-2022
61.44 USD   -2.46%
09/11Seneca Foods Corporation rapporteert resultaten voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 01 oktober 2022
CI
11/08Winstflits (SENEA) SENECA FOODS meldt inkomsten over het tweede kwartaal $265,2M
MT
11/08Seneca Foods Corporation maakt winstcijfers bekend voor het eerste kwartaal dat eindigde op 02 juli 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Dagen
:
Uren
:
Minuten
:
Seconden
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 29/11 22:00:01
22/11/2022 23/11/2022 25/11/2022 28/11/2022 29/11/2022 Datum
66.68(c) 65.7(c) 64.96(c) 62.99(c) 61.44 Koers
+0.73% -1.47% -1.13% -3.03% -2.46% Variatie
31 976 21 528 21 886 30 520 33 319 Volume
66.79 66.9 65.07 64.93 61.7 Opening
67.3099 67.17 67.05 64.94 64.19 Hoger
65.75 64.8 64.95 62.81 61.35 Lager
Prestaties
1 dag -2.46%
5 dagen 0.90%
1 week -7.86%
Lopende maand -2.65%
1 maand -3.61%
3 maanden 12.30%
6 maanden 7.09%
Lopend jaar 28.13%
1 jaar 43.12%
3 jaren 57.14%
5 jaren 77.57%
10 jaren 100.1%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 33 319
Geschat dagvolume 33 319
Gem. dagvolume (20 daags) 31 816
Dagvolumeratio 1.05
Gem. dagvolume (20 daags) USD 1 954 771.97
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 1 543 789
Recordvolume 2 1 189 212
Recordvolume 3 916 292
Basisgegevens
Aantal aandelen 7 931 409
Marktkapitalisatie USD 499 599 453
Percentage vrij verhandelbaar 42.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 339 543 982
KoersuitschietersKoers 
1 week 61.35
67.05
1 maand 58.61
68.74
Lopend jaar 44.19
68.74
1 jaar 43.15
68.74
3 jaren 25.04
68.74
5 jaren 21.97
68.74
10 jaren 21.97
68.74
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 65.58
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 64.16
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 58.47
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 57.22
Price spread / (MMA5) 6.74%
Price spread / (MMA20) 4.43%
Price spread / (MMA50) -4.83%
Price spread / (MMA100) -6.87%
RSI 9 dagen 55.61
RSI 14 dagen 58.66
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
SENECA FOODS CORPORATION-2.46%0.90%28.13%43.12%57.14%490
ORKLA ASA0.12%1.76%-21.48%-17.50%-22.27%6 923
NOMAD FOODS LIMITED1.48%2.24%-32.53%-28.60%-18.43%2 913
SANQUAN FOOD CO., LTD.2.44%3.15%-19.00%-11.23%51.06%1 949
LOTTE CONFECTIONERY CO., LTD.0.00%-0.77%7.05%11.21%-14.00%892
YANTAI NORTH ANDRE JUICE CO.,LTD.1.49%-0.17%3.38%1.83%13.97%801
ZHENGZHOU QIANWEIYANGCHU FOOD CO., LTD.2.59%6.28%4.62%-6.81%--.--%714
KEREVITAS GIDA SANAYI VE TICARET A.S.4.63%23.31%199.57%161.08%390.21%476
FROSTA AG2.33%-0.66%-28.54%-32.60%13.03%426
CUISINE SOLUTIONS, INC.0.00%0.00%35.25%36.93%16.28%390
BINGGRAE CO., LTD.-0.50%-1.37%-25.47%-24.33%-26.98%264
SHANDONG HUIFA FOODSTUFF CO.,LTD.1.76%2.06%-9.83%3.32%-11.15%231
VADILAL INDUSTRIES LIMITED3.07%6.66%182.45%173.06%253.60%219
ARMANINO FOODS OF DISTINCTION, INC.0.00%-0.56%8.48%6.87%2.87%115
THE REAL GOOD FOOD COMPANY, INC.0.28%1.42%15.70%-15.48%--.--%44
ARABIAN FOOD & DAIRY FACTORIES COMPANY-0.19%-3.42%--.--%--.--%--.--%40
 Gemiddelde1.30%2.66%22.83%18.41%54.02%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.04%2.49%-8.49%-6.73%8.61%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
28-11-202264.93064.94062.81062.99030 520
25-11-202265.07067.05064.95064.96021 886
23-11-202266.90067.17064.80065.70021 528
22-11-202266.79067.31065.75066.68031 976
21-11-202264.20066.49064.00066.20024 750
18-11-202263.93064.83063.11064.38036 230
17-11-202263.07063.50062.34063.20040 529
Dagelijkse grafiek SENECA FOODS CORPORATION
Duur : Periode :
Seneca Foods Corporation : Grafische technische analyse Seneca Foods Corporation | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 28.13%
2021 20.18%
2020 -2.18%
2019 44.54%
2018 -8.23%
2017 -23.22%
2016 38.20%
2015 7.21%
2014 -15.24%
2013 4.90%
2012 17.74%
2011 -4.30%
2010 13.03%
2009 15.31%
2008 -12.84%
2007 -3.26%
2006 29.21%
2005 5.56%
2004 -16.28%
2003 52.05%
2002 -1.74%
2001 2.79%
2000 21.74%
1999 -6.12%
1998 -26.87%
1997 11.67%
1996 -14.29%
1995 -12.50%