Caroline Lundberg

Caroline Lundberg

Portefeuillebeheerder-Aandelen bij
Adakin Capital LLC
Finance
Consumer Services

Profiel

Caroline Lundberg is currently a Portfolio Manager at Adakin Capital LLC since 2012.
Former positions include Principal at Morgan Stanley, Associate at BV Investment Partners LLC, Principal at H.I.G.
Capital LLC, and Analyst at Red Oak Capital Partners LLC.
Education includes an MBA from The Trustees of Columbia University in The City of New York, conferred in 2010, and an undergraduate degree from the University of California, Berkeley, conferred in 2002.

Actieve functies van Caroline Lundberg

BedrijvenFunctieBegin
Portefeuillebeheerder-Aandelen 01-01-2012

Eerdere bekende functies van Caroline Lundberg

BedrijvenFunctieEinde
Analyst-Equity 31-10-2007
MORGAN STANLEY Corporate Officer/Principal -
Corporate Officer/Principal -
Private Equity Analist -
Ervaring van Caroline Lundberg in detail bekijken

Opleiding van Caroline Lundberg

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

99

Eerstegraads connecties

7

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit7

Finance

Consumer Services

Finance

Finance

Consumer Services

Finance

Finance

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Caroline Lundberg