Lain Martin

Lain Martin

Corporate Officer/Principal bij
Auckland University
Consumer Services
Finance

Profiel

Dr. Lain Martin is Dean-Medical & Health Sciences & Professor at Auckland University.
He is on the Board of Directors at Auckland UniServices Ltd. He received his doctorate degree from the University of Leeds.

Actieve functies van Lain Martin

BedrijvenFunctieBegin
Corporate Officer/Principal 17-06-2011

Eerdere bekende functies van Lain Martin

BedrijvenFunctieEinde
Directeur/Bestuurslid -
Ervaring van Lain Martin in detail bekijken

Opleiding van Lain Martin

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

55

Eerstegraads connecties

3

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit3

Finance

Consumer Services

Consumer Services

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Lain Martin