Louay Shawesh

Louay Shawesh

Corporate Officer/Principal bij
Society of Hospital Medicine
Health Services
Consumer Services

Profiel

Louay Shawesh is a Member of the Society of Hospital Medicine.
Previously, he worked as the Chief Medical Officer at Astrana Health, Inc. He earned a doctorate degree from Damascus University.

Actieve functies van Louay Shawesh

BedrijvenFunctieBegin
Corporate Officer/Principal -

Eerdere bekende functies van Louay Shawesh

BedrijvenFunctieEinde
ASTRANA HEALTH, INC. Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O -
Ervaring van Louay Shawesh in detail bekijken

Opleiding van Louay Shawesh

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

18

Eerstegraads connecties

3

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit3

Consumer Services

Health Services

Health Services

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Louay Shawesh