Torbjörn Sköld

Torbjörn Sköld

Algemeen Directeur bij BONESUPPORT HOLDING AB

Vermogen: 581 522 $ op 31-07-2026

49 jaar
Health Technology
Consumer Services

Profiel

Torbjörn Sköld is Chief Executive Officer at BONESUPPORT HOLDING AB since 2025.
Chairman at S&T AG since 2024.
Member of the Supervisory Board at Stille Incentive AB and aap Implantate AG since 2024.
Formerly President & Chief Executive Officer at Stille AB from 2023 to 2025.
Vice President-De Puy Synthes EMEA Region at Johnson & Johnson from 2015 to 2023.
Education includes an MBA from INSEAD and a graduate degree from the Royal Institute of Technology.

Bekende belangen in openbare bedrijven

OndernemingDatumAantal aandelenTotale waardeWaarderingsdatum
20-07-2026 25.194 ( 0,04% ) 581 522 $ 31-07-2026

Actieve functies van Torbjörn Sköld

BedrijvenFunctieBegin
AAP IMPLANTATE AG Directeur/Bestuurslid 15-08-2024
BONESUPPORT HOLDING AB Algemeen Directeur 01-09-2025
Stille Incentive AB
Directeur/Bestuurslid -
Voorzitter 15-08-2024

Eerdere bekende functies van Torbjörn Sköld

BedrijvenFunctieEinde
STILLE AB Algemeen Directeur 12-05-2025
JOHNSON & JOHNSON Corporate Officer/Principal 01-03-2023
Ervaring van Torbjörn Sköld in detail bekijken

Opleiding van Torbjörn Sköld

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

93

Eerstegraads connecties

8

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit8

Health Technology

Health Technology

Health Technology

Consumer Services

Consumer Services

Health Technology

Stille Incentive AB

Health Technology

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Torbjörn Sköld