|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
21:49:19 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,1000 CAD | +11,11% |
|
0,00% | -25,93% |
| 28/09 | ArcWest Exploration Inc. komt met update over koper-goudexploratieprogramma's | CI |
| 31/08 | ArcWest Exploration Inc. rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 8,35 mln. 5,9 mln. 5,25 mln. 4,86 mln. 4,43 mln. 560 mln. 8,48 mln. 58,46 mln. 22,92 mln. 292 mln. 22,16 mln. 21,68 mln. 932 mln. | k/w-verhouding 2024 |
-16,6x | k/w-verhouding 2025 | 74x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,39 mln. 3,1 mln. 2,76 mln. 2,56 mln. 2,33 mln. 294 mln. 4,46 mln. 30,72 mln. 12,04 mln. 154 mln. 11,64 mln. 11,39 mln. 490 mln. | EV/omzet 2024 |
-
| EV/omzet 2025 | - |
| Vrij verhandelbaar |
85,89% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
Toronto S.E.CAD
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| AWX | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| SJRNF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 28V | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +11,11% | ||
| Lopende maand | +25,00% | ||
| 1 maand | +17,65% | ||
| 3 maanden | +33,33% | ||
| 6 maanden | -13,04% | ||
| Lopend jaar | -25,93% |
| 1 week | 0,08 | 0,1 | |
| 1 maand | 0,08 | 0,1 | |
| Lopend jaar | 0,06 | 0,17 | |
| 1 jaar | 0,06 | 0,17 | |
| 3 jaar | 0,05 | 0,25 | |
| 5 jaar | 0,04 | 0,25 | |
| 10 jaar | 0,04 | 0,3 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Tyler Ruks
CEO | Algemeen Directeur | 47 | 14-09-2018 |
Rebecaa Moriarty
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
Nigel Luckman
COO | Operationeel Directeur | - | 14-09-2018 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Gregory Beischer
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 29-11-2017 |
Tyler Ruks
BRD | Directeur/Bestuurslid | 47 | 14-09-2018 |
Nigel Luckman
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 12-03-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30/05/25 | Koop | Onderneming | 417 | 0,0005% | ||
| 30/05/25 | Koop | Onderneming | 9.619.000 | 11,5922% | ||
| 30/05/25 | Koop | Onderneming | 4.000 | 0,0048% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +11,11% | 0,00% | -37,50% | +81,82% | 5,9 mln. | ||
| +3,50% | -1,49% | +37,68% | +31,73% | 212 mld. | ||
| +0,59% | -4,35% | +34,97% | +30,67% | 154 mld. | ||
| +2,02% | +0,79% | +64,98% | +218,05% | 103 mld. | ||
| +1,57% | -0,26% | +68,62% | +25,98% | 91,3 mld. | ||
| +0,58% | -2,58% | -9,24% | +52,91% | 62,06 mld. | ||
| -0,32% | -2,95% | +42,80% | +57,19% | 57,85 mld. | ||
| -2,07% | -5,83% | +50,59% | +63,58% | 31,71 mld. | ||
| +1,87% | -1,34% | +15,60% | +387,45% | 26,73 mld. | ||
| +1,87% | -0,55% | +7,99% | +68,33% | 24,04 mld. | ||
| Gemiddelde | +2,08% | -1,46% | +27,65% | +101,77% | 76,36 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,62% | -2,06% | +39,94% | +74,65% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | - | - |
| Nettowinst (verlies) | -450K -318K -283K -262K -238K -30,18 mln. -457K -3,15 mln. -1,23 mln. -15,75 mln. -1,19 mln. -1,17 mln. -50,21 mln. | 154K 109K 96,92K 89,83K 81,73K 10,35 mln. 157K 1,08 mln. 423K 5,4 mln. 409K 400K 17,21 mln. |
| Nettoschuld | -3,03 mln. -2,14 mln. -1,9 mln. -1,76 mln. -1,61 mln. -203 mln. -3,08 mln. -21,22 mln. -8,32 mln. -106 mln. -8,04 mln. -7,87 mln. -338 mln. | -3,96 mln. -2,8 mln. -2,49 mln. -2,31 mln. -2,1 mln. -266 mln. -4,03 mln. -27,75 mln. -10,88 mln. -139 mln. -10,52 mln. -10,29 mln. -442 mln. |
Werknemers
-
Sector
Geïntegreerde mijnbouw
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | C$ 0,1000 | +11,11% | 690.140 |
| 14-10-26 | C$ 0,0900 | -5,26% | 75.000 |
| 13-10-26 | C$ 0,0950 | -5,00% | 50.000 |
| 09-10-26 | C$ 0,1000 | +5,26% | 133.500 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















