|
Beurs gesloten -
Xetra
17:35:25 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 56,20 EUR | +2,37% |
|
+2,65% | -47,67% |
| 16/10 | Bilfinger SE - Shareholder/Analyst Call | |
| 16/10 | Bilfinger SE : Deutsche Bank ontvangt een koopadvies | ZD |
| Marktkapitalisatie | 2,08 mld. 2,34 mld. 1,92 mld. 1,75 mld. 3,3 mld. 222 mld. 3,36 mld. 23,13 mld. 9,07 mld. 116 mld. 8,77 mld. 8,58 mld. 369 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
13,8x | k/w-verhouding 2027 * | 9,64x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,7 mld. 1,91 mld. 1,58 mld. 1,44 mld. 2,71 mld. 182 mld. 2,75 mld. 18,96 mld. 7,44 mld. 94,84 mld. 7,19 mld. 7,03 mld. 302 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,31x | EV/omzet 2027 * | 0,28x |
| Vrij verhandelbaar |
98,23% | Dividendrendement 2026 * |
5,19% | Dividendrendement 2027 * | 5,73% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Xetra
| GBF | Vertraagde tijd | |
CBOE
| GBFd | Real Time | |
Tradegate
| GBF | Real Time | |
Börse Stuttgart
| GBF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| GBF | Real Time | |
OTC Markets
| BFLBF | Vertraagde tijd | |
Swiss Exchange
| GBF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| GBF | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| GBF | Slotkoers | |
London S.E.
| 0NRG | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0NRG | Real Time | |
Borsa Italiana
| 1GBF | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Bilfinger SE
| 1 dag | +2,37% | ||
| 1 week | +2,65% | ||
| Lopende maand | +0,36% | ||
| 1 maand | -25,61% | ||
| 3 maanden | -32,98% | ||
| 6 maanden | -47,77% | ||
| Lopend jaar | -47,67% |
| 1 week | 53,15 | 56,8 | |
| 1 maand | 53,15 | 59,35 | |
| Lopend jaar | 53,15 | 129,3 | |
| 1 jaar | 53,15 | 129,3 | |
| 3 jaar | 32,36 | 129,3 | |
| 5 jaar | 24,62 | 129,3 | |
| 10 jaar | 12,64 | 129,3 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Thomas Schulz
CEO | Algemeen Directeur | 61 | 01-03-2022 |
Matti Jäkel
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-07-2022 |
Sascha Bamberger
IRC | Investor Relations Contact | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Stephan Brückner
BRD | Directeur/Bestuurslid | 61 | 21-05-2008 |
Rainer Knerler
BRD | Directeur/Bestuurslid | 64 | 18-07-1996 |
Eckhard Cordes
CHM | Voorzitter | 75 | 11-11-2014 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/05/26 | Koop | 1.000 | 0,0027% | |||
| 13/05/26 | Koop | Financieel directeur | 1.000 | 0,0027% | ||
| 20/06/25 | Gratis | Financieel directeur | 2.676 | 0,0071% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,37% | +2,65% | -43,20% | +70,72% | 2,34 mld. | ||
| -1,61% | -10,49% | +44,42% | +258,24% | 95 mld. | ||
| +0,37% | +0,93% | -11,29% | +5,54% | 67,36 mld. | ||
| -0,66% | -1,81% | -5,95% | +17,03% | 52,65 mld. | ||
| -2,85% | -16,12% | +71,57% | +798,07% | 50,56 mld. | ||
| +2,27% | -0,90% | -18,03% | +51,32% | 35,86 mld. | ||
| -1,48% | -8,59% | +5,01% | +256,22% | 31,83 mld. | ||
| +1,14% | -4,41% | +42,43% | +294,29% | 31,54 mld. | ||
| +1,79% | +4,37% | -19,65% | -13,52% | 28,04 mld. | ||
| +0,84% | -0,94% | +24,57% | +171,66% | 26,93 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,22% | -3,45% | +8,99% | +190,95% | 42,21 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,38% | -4,97% | +18,07% | +212,84% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 5,57 mld. 6,27 mld. 5,17 mld. 4,7 mld. 8,87 mld. 595 mld. 9,01 mld. 62,1 mld. 24,35 mld. 311 mld. 23,53 mld. 23,03 mld. 990 mld. | 5,79 mld. 6,51 mld. 5,37 mld. 4,88 mld. 9,21 mld. 618 mld. 9,36 mld. 64,5 mld. 25,29 mld. 323 mld. 24,44 mld. 23,92 mld. 1.028 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 137 mln. 155 mln. 127 mln. 116 mln. 219 mln. 14,68 mld. 222 mln. 1,53 mld. 600 mln. 7,66 mld. 580 mln. 568 mln. 24,41 mld. | 208 mln. 234 mln. 193 mln. 176 mln. 331 mln. 22,24 mld. 337 mln. 2,32 mld. 910 mln. 11,61 mld. 879 mln. 861 mln. 37 mld. |
| Nettoschuld | -374 mln. -421 mln. -346 mln. -315 mln. -595 mln. -39,91 mld. -604 mln. -4,16 mld. -1,63 mld. -20,83 mld. -1,58 mld. -1,54 mld. -66,4 mld. | -475 mln. -534 mln. -440 mln. -400 mln. -755 mln. -50,67 mld. -767 mln. -5,29 mld. -2,07 mld. -26,44 mld. -2 mld. -1,96 mld. -84,3 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 56,20 | +2,37% | 258.577 |
| 15-10-26 | € 54,90 | +0,92% | 220.643 |
| 14-10-26 | € 54,40 | -0,37% | 130.559 |
| 13-10-26 | € 54,60 | -1,80% | 126.935 |
| 12-10-26 | € 55,60 | +1,55% | 85.559 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















