Koers Canstar Resources Inc. OTC Markets
Aandelen
CSRNF
CA1380813024
Geïntegreerde mijnbouw
OTC Markets Traded|
Vertraagde tijd
OTC Markets
17:53:33 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,0437 USD | +4,05% |
|
-4,25% | -31,34% |
| 27/08 | Canstar Resources Inc. rapporteert boorresultaten van het Mary March-project | CI |
| 21/08 | Canstar Resources verlengt looptijd promesse tot 16 september | MT |
| Marktkapitalisatie | 9,29 mln. 6,7 mln. 5,78 mln. 5,45 mln. 4,97 mln. 633 mln. 9,35 mln. 64,47 mln. 25,01 mln. 324 mln. 25,19 mln. 24,63 mln. 1,06 mld. | k/w-verhouding 2024 |
-2,43x | k/w-verhouding 2025 | -6,71x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 9,3 mln. 6,7 mln. 5,79 mln. 5,46 mln. 4,97 mln. 633 mln. 9,36 mln. 64,53 mln. 25,03 mln. 324 mln. 25,21 mln. 24,65 mln. 1,07 mld. | EV/omzet 2024 |
-
| EV/omzet 2025 | - |
| Vrij verhandelbaar |
77,92% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | +4,05% | ||
| 1 week | -4,25% | ||
| Lopende maand | +4,15% | ||
| 1 maand | -23,33% | ||
| 3 maanden | +74,52% | ||
| 6 maanden | -23,06% | ||
| Lopend jaar | -31,34% |
| 1 week | 0,04 | 0,05 | |
| 1 maand | 0,04 | 0,07 | |
| Lopend jaar | 0,02 | 0,08 | |
| 1 jaar | 0,02 | 0,09 | |
| 3 jaar | 0,01 | 0,09 | |
| 5 jaar | 0,01 | 0,39 | |
| 10 jaar | 0 | 0,87 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Juan Giron
CEO | Algemeen Directeur | - | 23-01-2024 |
William Upshur
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 23-01-2024 |
Corwin Northcott
PRN | Corporate Officer/Principal | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
James Clare
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 26-04-2021 |
Neil Burns
BRD | Directeur/Bestuurslid | 53 | 26-04-2021 |
| Voorzitter | - | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +4,05% | -4,25% | - | - | 8,67 mln. | ||
| -3,28% | -4,46% | +51,41% | +44,50% | 243 mld. | ||
| -0,05% | -1,88% | +65,38% | +51,54% | 176 mld. | ||
| -4,34% | -5,58% | +82,35% | +171,09% | 103 mld. | ||
| -0,20% | -0,48% | +109,60% | +36,67% | 94,8 mld. | ||
| -1,35% | -5,47% | +25,38% | +62,22% | 68,86 mld. | ||
| +0,51% | -2,04% | +84,88% | +70,54% | 59,62 mld. | ||
| +0,12% | -5,90% | +100,89% | +62,86% | 32,74 mld. | ||
| +1,92% | -1,66% | +60,19% | +446,39% | 30,07 mld. | ||
| -1,42% | -0,64% | +34,92% | +83,92% | 26,56 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,41% | -2,82% | +68,33% | +114,42% | 92,74 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,58% | -2,30% | +66,76% | +80,50% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | - | - |
| Nettowinst (verlies) | -1,28 mln. -922K -796K -750K -683K -87,08 mln. -1,29 mln. -8,87 mln. -3,44 mln. -44,59 mln. -3,47 mln. -3,39 mln. -146 mln. | -1,65 mln. -1,19 mln. -1,03 mln. -968K -881K -112 mln. -1,66 mln. -11,44 mln. -4,44 mln. -57,52 mln. -4,47 mln. -4,37 mln. -189 mln. |
| Nettoschuld | -494K -357K -308K -290K -264K -33,68 mln. -498K -3,43 mln. -1,33 mln. -17,25 mln. -1,34 mln. -1,31 mln. -56,66 mln. | 7,93K 5,72K 4,94K 4,66K 4,24K 541K 7,99K 55,07K 21,36K 277K 21,51K 21,04K 909K |
Werknemers
-
Sector
Geïntegreerde mijnbouw
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | US$ 0,0437 | +4,05% | 38.400 |
| 01-09-26 | US$ 0,0420 | +0,10% | 19.100 |
| 31-08-26 | US$ 0,0420 | +8,59% | 37.516 |
| 28-08-26 | US$ 0,0386 | -13,19% | 241.000 |
| 27-08-26 | US$ 0,0445 | -2,48% | 102.230 |
Verkoop
Koop

Gemiddeld advies
Kopen
Aantal analisten
1
Laatste slotkoers
0,0600CAD
Gemiddelde koersdoel
0,3200CAD
Spread / Gemiddelde doel
+433,33%
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















