|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
20:11:43 20-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,2150 CAD | -2,27% |
|
-.--% | -48,81% |
| Marktkapitalisatie | 6,16 mln. 4,41 mln. 3,95 mln. 3,64 mln. 3,3 mln. 419 mln. 6,27 mln. 43,37 mln. 17,41 mln. 220 mln. 16,57 mln. 16,21 mln. 695 mln. | k/w-verhouding 2024 |
5,89x | k/w-verhouding 2025 | -1,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 5,78 mln. 4,15 mln. 3,71 mln. 3,42 mln. 3,09 mln. 394 mln. 5,89 mln. 40,73 mln. 16,35 mln. 207 mln. 15,56 mln. 15,23 mln. 653 mln. | EV/omzet 2024 |
4,12x | EV/omzet 2025 | 5,42x |
| Vrij verhandelbaar |
50,2% | Dividendrendement 2024 |
5,66% | Dividendrendement 2025 | 7,14% |
Toronto S.E.CAD
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| FDI | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| TNSGF | Vertraagde tijd |
| 1 dag | -2,27% | ||
| 1 maand | -24,56% | ||
| 3 maanden | -40,28% | ||
| 6 maanden | -44,16% | ||
| Lopend jaar | -48,81% |
| 1 maand | 0,21 | 0,26 | |
| Lopend jaar | 0,21 | 0,42 | |
| 1 jaar | 0,21 | 0,43 | |
| 3 jaar | 0,21 | 0,6 | |
| 5 jaar | 0,21 | 0,6 | |
| 10 jaar | 0,21 | 0,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sruli Weinreb
CEO | Algemeen Directeur | 46 | 26-09-2016 |
Claude Ayache
DFI | Financieel Directeur/CFO | 63 | 01-11-2016 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sruli Weinreb
BRD | Directeur/Bestuurslid | 46 | 26-09-2016 |
Devon Cranson
BRD | Directeur/Bestuurslid | 45 | 16-09-2016 |
Niall Finnegan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 65 | 16-09-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30/06/21 | Plaza Ventures
| Verkoop | Onderneming | 1.000.000 | 3,4907% | |
| 24/06/21 | Koop | Bestuurder | 20.000 | 0,0698% | ||
| 9/11/20 | Plaza Ventures
| Koop | Onderneming | 126.500 | 0,4416% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -2,27% | -.--% | -48,19% | -48,81% | 4,41 mln. | ||
| -0,75% | +8,63% | +21,71% | +154,16% | 23,64 mld. | ||
| -0,31% | -0,61% | +8,03% | +31,44% | 11,92 mld. | ||
| +1,37% | -0,25% | -21,29% | +23,23% | 10,9 mld. | ||
| +3,91% | +2,19% | -38,24% | +4,08% | 10,1 mld. | ||
| -.--% | +1,41% | +28,57% | +27,21% | 8,91 mld. | ||
| +0,88% | -3,55% | -24,16% | -4,89% | 7,92 mld. | ||
| -1,28% | +0,50% | +35,59% | +77,55% | 7,88 mld. | ||
| +2,03% | +3,42% | -10,85% | +85,67% | 6,43 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,33% | +1,07% | -5,43% | +38,85% | 9,75 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,42% | +2,31% | +3,02% | +64,75% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,61 mln. 2,59 mln. 2,32 mln. 2,13 mln. 1,93 mln. 246 mln. 3,68 mln. 25,43 mln. 10,21 mln. 129 mln. 9,72 mln. 9,51 mln. 408 mln. | 2,15 mln. 1,54 mln. 1,38 mln. 1,27 mln. 1,15 mln. 146 mln. 2,19 mln. 15,15 mln. 6,08 mln. 77 mln. 5,79 mln. 5,66 mln. 243 mln. |
| Nettowinst (verlies) | 2,6 mln. 1,86 mln. 1,67 mln. 1,53 mln. 1,39 mln. 177 mln. 2,64 mln. 18,28 mln. 7,34 mln. 92,93 mln. 6,98 mln. 6,83 mln. 293 mln. | -6,67 mln. -4,78 mln. -4,28 mln. -3,94 mln. -3,57 mln. -454 mln. -6,8 mln. -46,99 mln. -18,86 mln. -239 mln. -17,95 mln. -17,57 mln. -753 mln. |
| Nettoschuld | -302K -216K -194K -178K -161K -20,52 mln. -307K -2,12 mln. -852K -10,79 mln. -811K -794K -34,04 mln. | -374K -268K -240K -221K -200K -25,47 mln. -381K -2,64 mln. -1,06 mln. -13,4 mln. -1,01 mln. -985K -42,26 mln. |
Werknemers
35
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 30-10-26 | C$ 0,000000 | - | 220 |
| 28-10-26 | C$ 0,000000 | - | 8 |
| 26-10-26 | C$ 0,000000 | - | 196 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















