|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 02-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 42,97 EUR | +0,87% |
|
+3,02% | +4,91% |
| 30/10 | AXA : Een koopadvies van Jefferies | ZD |
| 30/10 | Axa: inschrijvingsprijzen voor het werknemersaandelenplan 2026 bekendgemaakt |
| Marktkapitalisatie | 86,94 mld. 97,38 mld. 79,78 mld. 72,57 mld. 136 mld. 9.219 mld. 139 mld. 953 mld. 384 mld. 4.866 mld. 365 mld. 358 mld. 15.369 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
10,4x | k/w-verhouding 2027 * | 9,47x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 103 mld. 115 mld. 94,1 mld. 85,59 mld. 160 mld. 10.873 mld. 164 mld. 1.124 mld. 453 mld. 5.739 mld. 431 mld. 422 mld. 18.127 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,9x | EV/omzet 2027 * | 0,86x |
| Vrij verhandelbaar |
77,72% | Dividendrendement 2026 * |
5,85% | Dividendrendement 2027 * | 6,3% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| CS | Real Time | |
CBOE
| CS | Real Time | |
Tradegate
| AXA | Real Time | |
London S.E.
| 0HAR | Vertraagde tijd | |
Xetra
| AXA | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| AXA | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| AXAHF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| AXA | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| AXA | Real Time | |
Borsa Italiana
| 1CS | Slotkoers | |
Mexican S.E.
| AXA N | Slotkoers | |
Wiener Boerse
| CS | Slotkoers | |
Swiss Exchange
| CS | Vertraagde tijd | |
Bulgaria S.E.
| AXA | Slotkoers | |
CBOE
| 0HAR | Real Time |
Recentste transcriptie: AXA
| 30/10 | AXA : Een koopadvies van Jefferies | ZD |
| 30/10 | AXA: 9M26: gunstige timing rond prima stuwt P&C | ![]() |
| 29/10 | AXA : Een koopadvies van Jefferies | ZD |
| 29/10 | AXA : JP Morgan handhaaft koopadvies | ZD |
| 23/10 | AXA : Jefferies geeft koopadvies | ZD |
| 1 dag | +0,87% | ||
| 1 week | +3,02% | ||
| Lopende maand | +0,87% | ||
| 1 maand | +2,55% | ||
| 3 maanden | -4,38% | ||
| 6 maanden | +4,96% | ||
| Lopend jaar | +4,91% |
| 1 week | 42,06 | 43,15 | |
| 1 maand | 41,19 | 43,42 | |
| Lopend jaar | 36,55 | 45,66 | |
| 1 jaar | 36,55 | 45,66 | |
| 3 jaar | 27,04 | 45,66 | |
| 5 jaar | 20,34 | 45,66 | |
| 10 jaar | 11,84 | 45,66 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Thomas Buberl
CEO | Algemeen Directeur | 53 | 01-09-2016 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-07-2021 | |
Guillaume Borie
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 40 | 01-12-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Thomas Buberl
BRD | Directeur/Bestuurslid | 53 | 01-09-2016 |
| Directeur/Bestuurslid | 69 | 27-04-2016 | |
Helen Browne
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 30-06-2020 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,87% | +3,02% | +14,19% | +51,92% | 96,24 mld. | ||
| +0,39% | +2,92% | +26,48% | +96,39% | 183 mld. | ||
| +1,33% | +3,91% | +33,23% | +67,48% | 139 mld. | ||
| -0,32% | +0,84% | +11,56% | +42,77% | 115 mld. | ||
| +2,37% | +4,00% | +15,28% | +8,07% | 95,4 mld. | ||
| +1,02% | +4,05% | +11,78% | +17,52% | 70,79 mld. | ||
| +3,91% | +9,84% | -2,14% | +6,94% | 68,24 mld. | ||
| -0,08% | +2,39% | +21,61% | +111,89% | 36,99 mld. | ||
| +2,21% | -0,91% | +9,13% | +83,48% | 35,46 mld. | ||
| +0,34% | +0,15% | +3,96% | +38,27% | 29,92 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,20% | +1,82% | +14,51% | +52,47% | 87,02 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,10% | +2,19% | +17,88% | +54,79% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 114 mld. 127 mld. 104 mld. 94,78 mld. 178 mld. 12.040 mld. 181 mld. 1.244 mld. 502 mld. 6.355 mld. 477 mld. 467 mld. 20.072 mld. | 120 mld. 134 mld. 110 mld. 99,9 mld. 187 mld. 12.690 mld. 191 mld. 1.312 mld. 529 mld. 6.698 mld. 503 mld. 492 mld. 21.155 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 8,41 mld. 9,42 mld. 7,72 mld. 7,02 mld. 13,16 mld. 892 mld. 13,43 mld. 92,19 mld. 37,16 mld. 471 mld. 35,36 mld. 34,6 mld. 1.487 mld. | 9,01 mld. 10,1 mld. 8,27 mld. 7,52 mld. 14,11 mld. 956 mld. 14,39 mld. 98,8 mld. 39,82 mld. 504 mld. 37,89 mld. 37,08 mld. 1.593 mld. |
| Nettoschuld | 15,6 mld. 17,47 mld. 14,32 mld. 13,02 mld. 24,41 mld. 1.654 mld. 24,9 mld. 171 mld. 68,92 mld. 873 mld. 65,58 mld. 64,18 mld. 2.758 mld. | 15,6 mld. 17,47 mld. 14,32 mld. 13,02 mld. 24,41 mld. 1.654 mld. 24,9 mld. 171 mld. 68,92 mld. 873 mld. 65,58 mld. 64,18 mld. 2.758 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-11-26 | € 42,97 | +0,87% | 1.656.601 |
| 30-10-26 | € 42,60 | -0,30% | 3.268.591 |
| 29-10-26 | € 42,73 | +0,33% | 2.847.948 |
| 28-10-26 | € 42,59 | +0,31% | 1.882.865 |
| 27-10-26 | € 42,46 | +0,31% | 2.626.933 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















