|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,110 EUR | 0,00% |
|
-2,31% | -5,80% |
| 01/09 | Freelance.com onder druk ondanks bevestiging van herstel | |
| 19/05 | Freelance.com ziet omzet in eerste kwartaal met 4% stijgen |
| Marktkapitalisatie | 119 mln. 134 mln. 110 mln. 101 mln. 190 mln. 12,73 mld. 193 mln. 1,33 mld. 521 mln. 6,64 mld. 503 mln. 493 mln. 21,17 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
7,81x | k/w-verhouding 2027 * | 7,28x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 123 mln. 139 mln. 114 mln. 104 mln. 196 mln. 13,15 mld. 199 mln. 1,37 mld. 538 mln. 6,86 mld. 520 mln. 509 mln. 21,88 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,12x | EV/omzet 2027 * | 0,1x |
| Vrij verhandelbaar |
9,88% | Dividendrendement 2026 * |
3,32% | Dividendrendement 2027 * | 3,32% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ALFRE | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 9B4 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 9B4 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 9B4 | Vertraagde tijd |
| 1 week | -2,31% | ||
| Lopende maand | -7,86% | ||
| 1 maand | -15,26% | ||
| 3 maanden | -21,27% | ||
| 6 maanden | +2,93% | ||
| Lopend jaar | -5,80% |
| 1 week | 2,08 | 2,16 | |
| 1 maand | 2,08 | 2,59 | |
| Lopend jaar | 1,86 | 3,18 | |
| 1 jaar | 1,86 | 3,18 | |
| 3 jaar | 1,86 | 4,25 | |
| 5 jaar | 1,86 | 8,71 | |
| 10 jaar | 0,75 | 8,71 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 55 | 01-03-2025 | |
Florent Canetti
DFI | Financieel Directeur/CFO | 48 | - |
Marc Guezou
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yassir Khalid
CHM | Voorzitter | 49 | 25-06-2015 |
Claude Tempe
BRD | Directeur/Bestuurslid | 55 | 20-06-2019 |
| Directeur/Bestuurslid | 52 | 25-02-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11/08/26 | Interspiro International SA
| Koop | Onderneming | 1.056 | 0,0019% | |
| 11/08/26 | Interspiro International SA
| Koop | Onderneming | 148 | 0,0003% | |
| 11/08/26 | Interspiro International SA
| Koop | Onderneming | 920 | 0,0016% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | -2,31% | -4,52% | -40,23% | 134 mln. | ||
| +0,72% | +4,45% | +20,04% | +67,71% | 734 mld. | ||
| +0,30% | +5,57% | +15,91% | +65,43% | 84,6 mld. | ||
| -1,71% | -2,53% | +2,39% | +133,44% | 65,2 mld. | ||
| -12,18% | -25,15% | +34,48% | +727,35% | 51,64 mld. | ||
| -0,80% | +2,11% | -14,16% | -0,53% | 48,9 mld. | ||
| -2,48% | +0,79% | +4,44% | +73,93% | 48,26 mld. | ||
| -0,64% | +1,13% | +7,36% | +24,62% | 31,35 mld. | ||
| -1,57% | +0,48% | +44,09% | +59,97% | 26,67 mld. | ||
| +0,72% | +4,21% | -59,70% | -58,14% | 25,1 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,79% | +1,22% | +5,03% | +105,36% | 111,56 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,53% | +4,68% | +15,61% | +94,95% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,06 mld. 1,19 mld. 980 mln. 891 mln. 1,68 mld. 113 mld. 1,71 mld. 11,78 mld. 4,62 mld. 58,89 mld. 4,46 mld. 4,37 mld. 188 mld. | 1,08 mld. 1,21 mld. 1 mld. 910 mln. 1,72 mld. 115 mld. 1,74 mld. 12,02 mld. 4,71 mld. 60,12 mld. 4,56 mld. 4,46 mld. 192 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 15,1 mln. 16,99 mln. 14 mln. 12,73 mln. 24,03 mln. 1,61 mld. 24,41 mln. 168 mln. 65,96 mln. 841 mln. 63,75 mln. 62,4 mln. 2,68 mld. | 16 mln. 18 mln. 14,83 mln. 13,49 mln. 25,46 mln. 1,71 mld. 25,87 mln. 178 mln. 69,89 mln. 891 mln. 67,55 mln. 66,11 mln. 2,84 mld. |
| Nettoschuld | 4 mln. 4,5 mln. 3,71 mln. 3,37 mln. 6,37 mln. 427 mln. 6,47 mln. 44,56 mln. 17,47 mln. 223 mln. 16,89 mln. 16,53 mln. 710 mln. | -6,8 mln. -7,65 mln. -6,3 mln. -5,73 mln. -10,82 mln. -726 mln. -10,99 mln. -75,76 mln. -29,7 mln. -379 mln. -28,71 mln. -28,1 mln. -1,21 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 2,110 | 0,00% | 2.947 |
| 15-10-26 | € 2,110 | 0,00% | 1.976 |
| 14-10-26 | € 2,110 | -0,94% | 3.893 |
| 13-10-26 | € 2,130 | -0,47% | 2.856 |
| 12-10-26 | € 2,140 | -0,93% | 3.790 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















