|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 12-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 205,23 USD | +1,39% |
|
+5,03% | +9,12% |
| 29/09 | Cintas Corporation : Citigroup geeft een verkoopadvies | ZM |
| 29/09 | Cintas Corporation : Argus is neutraal gestemd over het aandeel | ZM |
| Marktkapitalisatie | 80,37 mld. 71,95 mld. 67,07 mld. 60,84 mld. 115 mld. 7.683 mld. 115 mld. 806 mld. 316 mld. 3.965 mld. 302 mld. 295 mld. 12.758 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
37,2x | k/w-verhouding 2028 * | 33,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 81,86 mld. 73,28 mld. 68,31 mld. 61,96 mld. 117 mld. 7.825 mld. 118 mld. 821 mld. 321 mld. 4.038 mld. 307 mld. 301 mld. 12.994 mld. | EV/omzet 2027 * |
6,68x | EV/omzet 2028 * | 6,14x |
| Vrij verhandelbaar |
43,6% | Dividendrendement 2027 * |
0,97% | Dividendrendement 2028 * | 1,05% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| CTAS | Vertraagde tijd | |
CBOE
| CTAS | Real Time | |
Tradegate
| CIT | Real Time | |
London S.E.
| 0HYJ | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| CIT | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| CIT | Real Time | |
Mexican S.E.
| CTAS * | Slotkoers | |
Berne S.E.
| CIT | Slotkoers | |
Börse Stuttgart
| CIT | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| CTAS | Slotkoers | |
Xetra
| CIT | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Cintas Corporation
| 1 dag | +1,39% | ||
| 1 week | +5,03% | ||
| Lopende maand | +5,21% | ||
| 1 maand | +1,85% | ||
| 3 maanden | +14,25% | ||
| 6 maanden | +17,32% | ||
| Lopend jaar | +9,12% |
| 1 week | 195,84 | 206,34 | |
| 1 maand | 191,09 | 206,34 | |
| Lopend jaar | 161,16 | 219,16 | |
| 1 jaar | 161,16 | 219,16 | |
| 3 jaar | 123,65 | 229,24 | |
| 5 jaar | 85,96 | 229,24 | |
| 10 jaar | 25,52 | 229,24 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Todd Schneider
CEO | Algemeen Directeur | 59 | 01-06-2021 |
Scott Garula
DFI | Financieel Directeur/CFO | 55 | 01-06-2025 |
James Rozakis
PSD | President | 48 | 01-08-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Scott Farmer
CHM | Voorzitter | 67 | 30-09-2016 |
Ronald Tysoe
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 01-01-2008 |
Robert Coletti
BRD | Directeur/Bestuurslid | 69 | 01-01-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/09/26 | Gratis | Bestuurder | 102 | 0,0000% | ||
| 15/09/26 | Gratis | Bestuurder | 12 | 0,0000% | ||
| 15/09/26 | Gratis | Bestuurder | 18 | 0,0000% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,39% | +5,03% | +9,19% | +59,41% | 80,37 mld. | ||
| +0,99% | +5,29% | +13,28% | +64,40% | 708 mld. | ||
| +0,05% | -1,62% | +11,25% | +137,80% | 65,75 mld. | ||
| -4,98% | -9,68% | +62,11% | +1.009,08% | 60,6 mld. | ||
| +0,94% | +3,01% | -19,75% | -0,54% | 47,5 mld. | ||
| -0,54% | +0,77% | +2,88% | +69,02% | 46,69 mld. | ||
| +0,52% | -2,36% | +11,07% | +23,31% | 30,8 mld. | ||
| -0,06% | -1,01% | +41,97% | +59,77% | 26,13 mld. | ||
| +0,92% | -0,20% | -62,45% | -59,13% | 24,26 mld. | ||
| +0,58% | +3,19% | +12,61% | +23,44% | 22,94 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,67% | +1,28% | +8,22% | +138,66% | 111,26 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,88% | +4,54% | +12,62% | +112,46% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 12,25 mld. 10,96 mld. 10,22 mld. 9,27 mld. 17,48 mld. 1.171 mld. 17,59 mld. 123 mld. 48,07 mld. 604 mld. 46 mld. 44,98 mld. 1.944 mld. | 13,17 mld. 11,79 mld. 10,99 mld. 9,97 mld. 18,8 mld. 1.259 mld. 18,92 mld. 132 mld. 51,69 mld. 650 mld. 49,46 mld. 48,37 mld. 2.090 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,22 mld. 1,99 mld. 1,85 mld. 1,68 mld. 3,17 mld. 212 mld. 3,19 mld. 22,29 mld. 8,73 mld. 110 mld. 8,35 mld. 8,16 mld. 353 mld. | 2,47 mld. 2,21 mld. 2,06 mld. 1,87 mld. 3,53 mld. 236 mld. 3,55 mld. 24,77 mld. 9,7 mld. 122 mld. 9,28 mld. 9,07 mld. 392 mld. |
| Nettoschuld | 1,49 mld. 1,33 mld. 1,24 mld. 1,12 mld. 2,12 mld. 142 mld. 2,13 mld. 14,9 mld. 5,83 mld. 73,31 mld. 5,58 mld. 5,46 mld. 236 mld. | 521 mln. 466 mln. 435 mln. 394 mln. 743 mln. 49,77 mld. 748 mln. 5,22 mld. 2,04 mld. 25,68 mld. 1,96 mld. 1,91 mld. 82,65 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 12-10-26 | US$ 205,23 | +1,39% | 1.479.642 |
| 09-10-26 | US$ 202,41 | +0,64% | 1.327.358 |
| 08-10-26 | US$ 201,12 | +1,99% | 1.329.618 |
| 07-10-26 | US$ 197,19 | +0,63% | 1.629.546 |
| 06-10-26 | US$ 195,96 | +0,29% | 1.134.626 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















