|
Vertraagde tijd
London S.E.
14:26:46 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 110,00 GBX | -0,90% |
|
-3,93% | -9,09% |
| 03/08 | Winstsprong voor Elixirr; samenwerking Winvia en Aston Villa | AN |
| 03/08 | Intercede Group haalt voor 3 miljoen dollar aan contracten en verlengingen binnen | MT |
| Marktkapitalisatie | 66,78 mln. 90,49 mln. 77,91 mln. 73,16 mln. 125 mln. 8,61 mld. 126 mln. 867 mln. 337 mln. 4,37 mld. 340 mln. 332 mln. 14,46 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
20,9x | k/w-verhouding 2028 * | 16,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 43,58 mln. 59,05 mln. 50,85 mln. 47,74 mln. 81,87 mln. 5,62 mld. 82,46 mln. 566 mln. 220 mln. 2,85 mld. 222 mln. 217 mln. 9,43 mld. | EV/omzet 2027 * |
2,08x | EV/omzet 2028 * | 1,65x |
| Vrij verhandelbaar |
48,86% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
Recentste transcriptie : Intercede Group plc
| 1 dag | -0,90% | ||
| 1 week | -3,93% | ||
| Lopende maand | +2,80% | ||
| 1 maand | +2,80% | ||
| 3 maanden | -6,38% | ||
| 6 maanden | +7,84% | ||
| Lopend jaar | -9,09% |
| 1 week | 110 | 115 | |
| 1 maand | 107 | 121 | |
| Lopend jaar | 73 | 135 | |
| 1 jaar | 73 | 178 | |
| 3 jaar | 40,99 | 216,9 | |
| 5 jaar | 36 | 216,9 | |
| 10 jaar | 15,11 | 216,9 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | - | 10-04-2018 | |
Nitil Patel
DFI | Financieel Directeur/CFO | 56 | 19-04-2022 |
James Westgate
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-10-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Royston Hoggarth
CHM | Voorzitter | 64 | 30-06-2022 |
| Directeur/Bestuurslid | - | 10-04-2018 | |
Jacques Tredoux
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 14-10-2009 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7/05/26 | Koop | Financieel directeur | 2.956 | 0,0049% | ||
| 7/05/26 | Koop | Algemeen directeur | 2.956 | 0,0049% | ||
| 13/10/25 | Boekjaar | Algemeen directeur | 500.000 | 0,8553% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,90% | -3,93% | -36,05% | +124,49% | 90,49 mln. | ||
| -3,20% | +4,68% | -34,06% | +23,86% | 430 mld. | ||
| -2,32% | -0,69% | -20,52% | +44,31% | 256 mld. | ||
| -1,56% | +15,57% | -19,35% | +25,66% | 153 mld. | ||
| -4,95% | +8,41% | -61,09% | +271,83% | 51,08 mld. | ||
| +1,92% | +1,29% | -31,30% | +13,09% | 47,98 mld. | ||
| -2,63% | -1,65% | -24,61% | +26,82% | 24,78 mld. | ||
| -0,38% | -7,14% | -24,41% | +53,77% | 19,7 mld. | ||
| -0,64% | +6,70% | -5,65% | +136,90% | 17,05 mld. | ||
| -0,13% | -1,20% | -23,71% | +9,40% | 13,98 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,59% | +2,89% | -28,07% | +73,01% | 101,31 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -2,41% | +5,27% | -28,61% | +43,66% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 21 mln. 28,46 mln. 24,5 mln. 23,01 mln. 39,45 mln. 2,71 mld. 39,73 mln. 273 mln. 106 mln. 1,37 mld. 107 mln. 105 mln. 4,55 mld. | 24 mln. 32,52 mln. 28 mln. 26,29 mln. 45,09 mln. 3,09 mld. 45,41 mln. 312 mln. 121 mln. 1,57 mld. 122 mln. 119 mln. 5,2 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 3,2 mln. 4,34 mln. 3,73 mln. 3,51 mln. 6,01 mln. 413 mln. 6,05 mln. 41,54 mln. 16,16 mln. 209 mln. 16,28 mln. 15,93 mln. 693 mln. | 4,2 mln. 5,69 mln. 4,9 mln. 4,6 mln. 7,89 mln. 542 mln. 7,95 mln. 54,52 mln. 21,21 mln. 275 mln. 21,37 mln. 20,9 mln. 909 mln. |
| Nettoschuld | -23,2 mln. -31,44 mln. -27,07 mln. -25,42 mln. -43,58 mln. -2,99 mld. -43,9 mln. -301 mln. -117 mln. -1,52 mld. -118 mln. -115 mln. -5,02 mld. | -27,2 mln. -36,86 mln. -31,73 mln. -29,8 mln. -51,1 mln. -3,51 mld. -51,46 mln. -353 mln. -137 mln. -1,78 mld. -138 mln. -135 mln. -5,89 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 01-09-26 | GBX 110,00 | -0,90% | 8.903 |
| 28-08-26 | GBX 111,00 | 0,00% | 86.227 |
| 27-08-26 | GBX 111,00 | 0,00% | 104.756 |
| 26-08-26 | GBX 111,00 | -0,89% | 15.547 |
| 25-08-26 | GBX 112,00 | -2,18% | 54.026 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















