|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 19,91 USD | +1,48% |
|
-1,78% | +8,68% |
| Marktkapitalisatie | 699 mln. 603 mln. 568 mln. 517 mln. 967 mln. 65,99 mld. 974 mln. 6,72 mld. 2,61 mld. 33,74 mld. 2,62 mld. 2,57 mld. 111 mld. | k/w-verhouding 2026 |
39,7x | k/w-verhouding 2027 * | 23,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 699 mln. 603 mln. 568 mln. 517 mln. 967 mln. 65,99 mld. 974 mln. 6,72 mld. 2,61 mld. 33,74 mld. 2,62 mld. 2,57 mld. 111 mld. | EV/omzet 2026 |
1,37x | EV/omzet 2027 * | 0,79x |
| Vrij verhandelbaar |
86,72% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
Recentste transcriptie : LSI Industries Inc.
| 1 dag | +1,48% | ||
| 1 week | -1,78% | ||
| Lopende maand | +1,63% | ||
| 1 maand | -17,45% | ||
| 3 maanden | -17,35% | ||
| 6 maanden | -7,22% | ||
| Lopend jaar | +8,68% |
| 1 week | 19,22 | 20,5 | |
| 1 maand | 19,22 | 25,44 | |
| Lopend jaar | 18,09 | 27,36 | |
| 1 jaar | 17,2 | 27,36 | |
| 3 jaar | 11,44 | 27,36 | |
| 5 jaar | 5,41 | 27,36 | |
| 10 jaar | 2,48 | 27,36 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
James Clark
CEO | Algemeen Directeur | 62 | 01-11-2018 |
James Galeese
DFI | Financieel Directeur/CFO | 69 | 12-06-2017 |
Crawford Lipsey
PSD | President | 70 | 23-04-2018 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Wilfred O'Gara
CHM | Voorzitter | 69 | 16-08-2018 |
Robert Beech
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 01-07-2013 |
James Clark
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 23-01-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19/08/26 | Gratis | Directeur Human Resources | 22.523 | 0,0613% | ||
| 19/08/26 | Gratis | Bestuurder | 1.455 | 0,0040% | ||
| 19/08/26 | Gratis | Voorzitter | 1.455 | 0,0040% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,48% | -1,78% | -12,60% | +26,41% | 699 mln. | ||
| +1,38% | -3,15% | -0,81% | +104,54% | 9,7 mld. | ||
| -1,12% | -6,62% | +194,10% | +222,98% | 2,3 mld. | ||
| -1,30% | -0,07% | -32,91% | -41,76% | 2,12 mld. | ||
| -1,67% | -7,98% | -15,58% | -28,10% | 1,72 mld. | ||
| -2,12% | +5,73% | +85,14% | +57,88% | 995 mln. | ||
| -0,80% | +0,41% | -27,42% | -6,95% | 992 mln. | ||
| +2,64% | +15,07% | +19,13% | +133,00% | 804 mln. | ||
| +10,00% | +10,54% | +92,55% | - | 727 mln. | ||
| -0,67% | +2,61% | -3,60% | +20,45% | 631 mln. | ||
| Gemiddelde | +0,78% | -0,26% | +29,80% | +54,27% | 2,07 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,59% | -2,81% | +22,81% | +79,14% |
| 2026 | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 677 mln. 584 mln. 550 mln. 501 mln. 936 mln. 63,91 mld. 943 mln. 6,51 mld. 2,53 mld. 32,68 mld. 2,54 mld. 2,49 mld. 107 mld. | 885 mln. 763 mln. 719 mln. 655 mln. 1,22 mld. 83,59 mld. 1,23 mld. 8,51 mld. 3,3 mld. 42,74 mld. 3,32 mld. 3,25 mld. 140 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 26,09 mln. 22,51 mln. 21,2 mln. 19,32 mln. 36,11 mln. 2,46 mld. 36,38 mln. 251 mln. 97,42 mln. 1,26 mld. 97,97 mln. 95,83 mln. 4,14 mld. | 31,91 mln. 27,53 mln. 25,93 mln. 23,62 mln. 44,16 mln. 3,01 mld. 44,49 mln. 307 mln. 119 mln. 1,54 mld. 120 mln. 117 mln. 5,06 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | US$ 19,91 | +1,48% | 563.324 |
| 01-09-26 | US$ 19,62 | +0,15% | 436.082 |
| 31-08-26 | US$ 19,59 | -0,61% | 423.813 |
| 28-08-26 | US$ 19,71 | -2,28% | 292.912 |
| 27-08-26 | US$ 20,17 | -0,49% | 444.959 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















