|
Geschatte realtime
Cboe BZX
21:25:30 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 49,28 USD | -3,04% |
|
-2,62% | -20,31% |
| 07/10 | Opstelling in de gamingsector waarschijnlijk positief in aanloop naar het cijferseizoen, aldus Macquarie | MT |
| 02/09 | Red Rock Resorts, Inc. : Wolfe Research zet aandeel op kooplijst | ZM |
Beursnotering
Vijfdaags koersverloop: Red Rock Resorts, Inc.
uitgestelde koers Nasdaq| 08-10-2026 | 09-10-2026 | 12-10-2026 | 13-10-2026 | 14-10-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | US$ 50,37 | US$ 49,51 | US$ 50,18 | US$ 50,83 | US$ 49,39 |
| Volume | 649.249 | 486.065 | 515.695 | 516.136 | 388.536 |
| Variatie | -0,65% | -1,71% | +1,35% | +1,30% | -3,04% |
| Opening | US$ 50,46 | US$ 50,61 | US$ 49,35 | US$ 50,22 | US$ 50,53 |
| Hoger | US$ 50,90 | US$ 50,76 | US$ 50,37 | US$ 51,07 | US$ 50,58 |
| Lager | US$ 49,55 | US$ 49,35 | US$ 48,50 | US$ 49,53 | US$ 48,55 |
Prestaties
| 1 dag | -3,05% | ||
| 1 week | -2,62% | ||
| Lopende maand | -0,34% | ||
| 1 maand | -9,83% | ||
| 3 maanden | -22,86% | ||
| 6 maanden | -14,29% | ||
| Lopend jaar | -20,31% | ||
| 1 jaar | -14,39% | ||
| 3 jaar | +17,55% | ||
| 5 jaar | -12,99% | ||
| 10 jaar | +120,30% |
Volumes
marktenDagvolume
388.536
Geschat dagvolume
444.910
Gem. dagvolume (20 daags)
1.179.903
Dagvolumeratio
0,38
Gem. dagvolume (20 daags) USD
58.151.519,36
Recordvolume 1
13.630.150
Recordvolume 2
7.950.310
Recordvolume 3
7.796.315
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,02
Gemiddelde rotatie free float
0,02
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (USD)
2.944.073.549
Omzet (USD)
2.011.483.000
Aantal werknemers
9.500
Omzet / Werknemer (USD)
211.735
Vrij verhandelbaar
50,87%
Marktkap. free float (USD)
2.715.187.076
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
1,98%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
50,32
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
50,75
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
56,15
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
59,02
Koersspreiding / (MMA5)
+2,10%
Koersspreiding / (MMA20)
+2,98%
Koersspreiding / (MMA50)
+13,92%
Koersspreiding / (MMA100)
+19,75%
STIM
RSI 9 dagen
43,58
RSI 14 dagen
40,7
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -3,04% | -2,62% | -14,39% | +17,55% | 2,94 mld. | ||
| -1,19% | +3,16% | -7,48% | +55,64% | 25,98 mld. | ||
| -0,16% | +3,17% | -23,10% | -18,61% | 23,99 mld. | ||
| -0,62% | -1,41% | +10,29% | -26,03% | 15,28 mld. | ||
| -4,81% | -2,28% | -70,34% | -55,10% | 13,55 mld. | ||
| +2,19% | +6,51% | -33,82% | -18,91% | 10,75 mld. | ||
| -4,99% | -2,32% | -45,56% | -37,23% | 9,79 mld. | ||
| +0,19% | +10,81% | -6,44% | +14,69% | 8,11 mld. | ||
| -2,75% | -1,98% | -36,71% | -18,64% | 7,68 mld. | ||
| -1,82% | -3,85% | -11,11% | -21,94% | 7,4 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,90% | +1,44% | -23,87% | -10,86% | 12,55 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,58% | +2,02% | -22,42% | -6,75% |
Koersgeschiedenis: Red Rock Resorts, Inc.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
4a3e756603224c8a.b6sbPCj3LvlxpTjwHqppg5MQyrEUM614Upd2l47Qf3Q.GfpJDWCNHqNJknmZKOIG2_lov_0iR-4tNts4-tajGwIdznVoHpZUmhXGXw
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 21:10:00 | 49,39 | 150 | 251.914 |
| 21:10:00 | 49,39 | 100 | 251.764 |
| 21:09:41 | 49,37 | 120 | 251.664 |
| 21:09:41 | 49,34 | 1.277 | 251.544 |
| 21:09:41 | 49,34 | 599 | 250.267 |
| 21:09:37 | 49,34 | 100 | 249.668 |
| 21:09:37 | 49,34 | 100 | 249.568 |
| 21:09:37 | 49,34 | 162 | 249.468 |
| 21:09:32 | 49,32 | 156 | 249.306 |
| 21:09:20 | 49,32 | 100 | 249.150 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 48,5 | 51,06 | |
| 1 maand | 47,5 | 55,06 | |
| Lopend jaar | 47,5 | 68,99 | |
| 1 jaar | 47,5 | 68,99 | |
| 3 jaar | 35,09 | 68,99 | |
| 5 jaar | 30,98 | 68,99 | |
| 10 jaar | 2,76 | 68,99 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -17,95% | ||
| 2025 | +33,97% | ||
| 2024 | -13,29% | ||
| 2023 | +33,29% | ||
| 2022 | -27,27% | ||
| 2021 | +119,69% | ||
| 2020 | +4,55% | ||
| 2019 | +17,92% | ||
| 2018 | -39,80% | ||
| 2017 | +45,49% | ||
| 2016 | +24,01% |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















