|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:03 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 40,65 USD | +1,80% |
|
-0,95% | +15,42% |
| 25/08 | Renasant stelt Catherine Mealor aan als nieuwe CFO | MT |
| 25/08 | Catherine Mealor treedt op 5 oktober 2026 in dienst als Executive Vice President bij Renasant Corporation | CI |
| Marktkapitalisatie | 3,72 mld. 3,21 mld. 3,02 mld. 2,75 mld. 5,14 mld. 351 mld. 5,18 mld. 35,75 mld. 13,87 mld. 179 mld. 13,95 mld. 13,65 mld. 589 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
10,7x | k/w-verhouding 2027 * | 10,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,72 mld. 3,21 mld. 3,02 mld. 2,75 mld. 5,14 mld. 351 mld. 5,18 mld. 35,75 mld. 13,87 mld. 179 mld. 13,95 mld. 13,65 mld. 589 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,31x | EV/omzet 2027 * | 3,2x |
| Vrij verhandelbaar |
91,81% | Dividendrendement 2026 * |
2,35% | Dividendrendement 2027 * | 2,42% |
Recentste transcriptie : Renasant Corporation
| 1 dag | +1,80% | ||
| 1 week | -0,95% | ||
| Lopende maand | -0,64% | ||
| 1 maand | -6,70% | ||
| 3 maanden | +0,57% | ||
| 6 maanden | +4,47% | ||
| Lopend jaar | +15,42% |
| 1 week | 39,15 | 41,9 | |
| 1 maand | 39,15 | 44,54 | |
| Lopend jaar | 33,9 | 44,54 | |
| 1 jaar | 33,04 | 44,54 | |
| 3 jaar | 22,99 | 44,54 | |
| 5 jaar | 22,99 | 44,54 | |
| 10 jaar | 18,22 | 49,78 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Kevin Chapman
CEO | Algemeen Directeur | 50 | 01-05-2025 |
Jim Mabry
DFI | Financieel Directeur/CFO | 68 | 01-08-2020 |
Milton Cole
PRN | Corporate Officer/Principal | 64 | 01-04-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Edward McGraw
CHM | Voorzitter | 79 | 01-06-2005 |
John Foy
BRD | Directeur/Bestuurslid | 78 | 01-01-2004 |
John Creekmore
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 01-01-1997 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/08/26 | Verkoop | Voorzitter | -35.000 | 0,0368% | ||
| 30/06/26 | Gratis | Bestuurder | 162 | 0,0002% | ||
| 29/05/26 | Verkoop | Bestuurder | -1.257 | 0,0013% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,80% | -0,95% | +4,96% | +43,23% | 3,72 mld. | ||
| +0,36% | -0,08% | +18,86% | +142,62% | 947 mld. | ||
| +0,98% | +0,59% | +24,16% | +116,01% | 438 mld. | ||
| -1,63% | +1,41% | +31,71% | +102,68% | 415 mld. | ||
| +0,77% | +1,51% | +63,25% | +162,66% | 358 mld. | ||
| -0,88% | +4,93% | +25,62% | +120,85% | 332 mld. | ||
| -0,33% | +8,81% | +38,98% | +119,41% | 301 mld. | ||
| +1,69% | -0,08% | +44,28% | +134,34% | 288 mld. | ||
| +2,56% | +4,74% | +9,16% | +114,33% | 270 mld. | ||
| +2,74% | +4,93% | +72,05% | +211,73% | 261 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,82% | +2,35% | +33,30% | +126,79% | 361,29 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,53% | +2,10% | +32,80% | +134,99% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,12 mld. 970 mln. 914 mln. 832 mln. 1,56 mld. 106 mld. 1,57 mld. 10,82 mld. 4,2 mld. 54,3 mld. 4,22 mld. 4,13 mld. 178 mld. | 1,16 mld. 1 mld. 943 mln. 859 mln. 1,61 mld. 110 mld. 1,62 mld. 11,17 mld. 4,33 mld. 56,05 mld. 4,36 mld. 4,26 mld. 184 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 349 mln. 301 mln. 283 mln. 258 mln. 483 mln. 32,94 mld. 486 mln. 3,35 mld. 1,3 mld. 16,84 mld. 1,31 mld. 1,28 mld. 55,32 mld. | 348 mln. 300 mln. 283 mln. 258 mln. 482 mln. 32,87 mld. 485 mln. 3,35 mld. 1,3 mld. 16,81 mld. 1,31 mld. 1,28 mld. 55,21 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | US$ 40,65 | +1,80% | 705.577 |
| 01-09-26 | US$ 39,93 | -2,40% | 581.695 |
| 31-08-26 | US$ 40,91 | -0,44% | 653.077 |
| 28-08-26 | US$ 41,09 | -0,44% | 588.744 |
| 27-08-26 | US$ 41,27 | +0,56% | 464.532 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















