Koers Valuetronics Holdings Limited OTC Markets
Aandelen
VHLG.F
BMG9316Y1084
Elektronische apparatuur & onderdelen
OTC Markets Traded| Marktkapitalisatie | 2,52 mld. 321 mln. 276 mln. 260 mln. 237 mln. 444 mln. 30,3 mld. 445 mln. 3,07 mld. 1,19 mld. 15,54 mld. 1,2 mld. 1,18 mld. 50,08 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
15,5x | k/w-verhouding 2028 * | 14,6x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 2,52 mld. 321 mln. 276 mln. 260 mln. 237 mln. 444 mln. 30,3 mld. 445 mln. 3,07 mld. 1,19 mld. 15,54 mld. 1,2 mld. 1,18 mld. 50,08 mld. | EV/omzet 2027 * |
1,49x | EV/omzet 2028 * | 1,42x |
| Vrij verhandelbaar |
65,57% | Dividendrendement 2027 * |
6,3% | Dividendrendement 2028 * | 6,5% |
| 1 dag | +175,86% |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Chong Hing Tse
CEO | Algemeen Directeur | - | 25-08-2006 |
Ka Ho Lui
DFI | Financieel Directeur/CFO | 45 | 01-06-2017 |
Jian Yuan Huang
COO | Operationeel Directeur | - | 01-09-2007 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Chong Hing Tse
CHM | Voorzitter | - | 25-08-2006 |
Kok Kit Chow
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 25-08-2006 |
Chi Ming Ho
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 21-07-2023 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +175,86% | -.--% | - | - | 321 mln. | ||
| -0,33% | -6,32% | +37,10% | +28,46% | 121 mld. | ||
| -3,97% | -5,60% | +183,33% | +791,70% | 49,75 mld. | ||
| +1,50% | -0,90% | +96,75% | +308,77% | 40,45 mld. | ||
| +2,65% | -6,57% | +43,02% | +169,01% | 35,36 mld. | ||
| -0,09% | -3,37% | +72,86% | +85,37% | 29,14 mld. | ||
| +0,46% | -1,82% | +11,22% | +47,89% | 28,31 mld. | ||
| -1,43% | -4,11% | -12,52% | -2,29% | 27,03 mld. | ||
| +0,33% | -0,77% | +11,17% | +67,55% | 18,4 mld. | ||
| +1,47% | +1,76% | +15,60% | +32,75% | 17,16 mld. | ||
| Gemiddelde | +17,65% | -3,61% | +50,95% | +169,91% | 40,71 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,06% | -4,89% | +58,99% | +182,53% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,69 mld. 216 mln. 186 mln. 175 mln. 160 mln. 299 mln. 20,39 mld. 300 mln. 2,07 mld. 802 mln. 10,46 mld. 811 mln. 793 mln. 33,7 mld. | 1,77 mld. 226 mln. 194 mln. 183 mln. 167 mln. 312 mln. 21,31 mld. 313 mln. 2,16 mld. 838 mln. 10,93 mld. 848 mln. 829 mln. 35,22 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 161 mln. 20,59 mln. 17,72 mln. 16,67 mln. 15,23 mln. 28,49 mln. 1,94 mld. 28,56 mln. 197 mln. 76,44 mln. 997 mln. 77,32 mln. 75,63 mln. 3,21 mld. | 173 mln. 22,04 mln. 18,96 mln. 17,84 mln. 16,3 mln. 30,49 mln. 2,08 mld. 30,57 mln. 211 mln. 81,81 mln. 1,07 mld. 82,75 mln. 80,95 mln. 3,44 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.
















