|
Slotkoers
NSE India S.E.
08-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 27,58 INR | +2,72% |
|
+13,26% | -47,62% |
| 08/09 | Accountant Vishnu Prakash R Punglia Limited uit twijfel over continuïteit | CI |
| 13/08 | Vishnu Prakash R Punglia Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 3,44 mld. 36,57 mln. 32,8 mln. 29,98 mln. 27,36 mln. 51,56 mln. 53,18 mln. 361 mln. 144 mln. 1,83 mld. 137 mln. 134 mln. 5,79 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
-25,1x | k/w-verhouding 2028 * | 8,11x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,44 mld. 36,57 mln. 32,8 mln. 29,98 mln. 27,36 mln. 51,56 mln. 53,18 mln. 361 mln. 144 mln. 1,83 mld. 137 mln. 134 mln. 5,79 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,32x | EV/omzet 2028 * | 0,26x |
| Vrij verhandelbaar |
58,93% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| VPRPL | Slotkoers | |
Bombay S.E.
| VPRPL | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Vishnu Prakash R Punglia Limited
| 1 dag | +2,72% | ||
| 1 week | +13,26% | ||
| Lopende maand | +13,26% | ||
| 1 maand | -2,61% | ||
| 3 maanden | -10,83% | ||
| 6 maanden | -40,26% | ||
| Lopend jaar | -47,62% |
| 1 week | 23,4 | 28,58 | |
| 1 maand | 23,4 | 28,58 | |
| Lopend jaar | 23,4 | 54,4 | |
| 1 jaar | 23,4 | 92,51 | |
| 3 jaar | 23,4 | 345,75 | |
| 5 jaar | 23,4 | 345,75 | |
| 10 jaar | 23,4 | 345,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 46 | 13-05-2013 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-07-2026 | |
Monica Purohit
CMP | Compliance Officer | - | 01-07-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 78 | 29-04-2019 | |
| Directeur/Bestuurslid | 70 | 08-11-2022 | |
Ratan Lahoti
BRD | Directeur/Bestuurslid | 69 | 08-11-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/09/25 | Verkoop | Bestuurder / senior manager | 600.000 | 0,4814% | ||
| 23/09/25 | Verkoop | Bestuurder | 1.200.000 | 0,9627% | ||
| 23/09/25 | Verkoop | Bestuurder | 1.100.000 | 0,8825% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,72% | +13,26% | -68,51% | -86,06% | 35,6 mln. | ||
| +6,25% | -12,86% | +21,55% | +227,66% | 81,5 mld. | ||
| -1,20% | +2,76% | -3,46% | +6,08% | 68,95 mld. | ||
| -0,34% | +6,40% | +5,75% | +38,67% | 60,28 mld. | ||
| +2,29% | +4,10% | -2,62% | +84,03% | 42,44 mld. | ||
| +5,45% | -17,45% | +6,52% | +446,16% | 35,54 mld. | ||
| +5,54% | -2,19% | +35,41% | +290,60% | 30,67 mld. | ||
| +1,29% | +1,29% | -12,94% | -8,90% | 29,14 mld. | ||
| +2,21% | -10,46% | -6,30% | +191,70% | 26,64 mld. | ||
| +2,41% | -4,03% | +15,23% | +162,21% | 25,8 mld. | ||
| Gemiddelde | +2,66% | -3,93% | -0,94% | +135,22% | 40,1 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +2,56% | -4,13% | +7,27% | +146,31% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 10,79 mld. 115 mln. 103 mln. 94,12 mln. 85,92 mln. 162 mln. 167 mln. 1,13 mld. 452 mln. 5,76 mld. 431 mln. 422 mln. 18,18 mld. | 13,17 mld. 140 mln. 126 mln. 115 mln. 105 mln. 197 mln. 204 mln. 1,38 mld. 552 mln. 7,03 mld. 526 mln. 514 mln. 22,18 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -136 mln. -1,45 mln. -1,3 mln. -1,19 mln. -1,08 mln. -2,04 mln. -2,1 mln. -14,29 mln. -5,7 mln. -72,57 mln. -5,43 mln. -5,31 mln. -229 mln. | 425 mln. 4,52 mln. 4,06 mln. 3,71 mln. 3,38 mln. 6,37 mln. 6,57 mln. 44,67 mln. 17,81 mln. 227 mln. 16,97 mln. 16,61 mln. 716 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
9.562
Sector
Bouw & Techniek
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 08-11-26 | ₹ 27,58 | +2,72% | 81.375 |
| 06-11-26 | ₹ 26,85 | -2,51% | 226.496 |
| 05-11-26 | ₹ 27,54 | +0,73% | 251.027 |
| 04-11-26 | ₹ 27,34 | +1,67% | 346.573 |
| 03-11-26 | ₹ 26,89 | +10,61% | 960.999 |
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















