Ben Daniel

Ben Daniel

Private Equity Investor bij
Quantum Capital Group LLC
Finance
Consumer Services

Profiel

Ben Daniel is currently a Partner at Quantum Capital Group LLC, starting in 2026.
Formerly, Mr. Daniel was Vice President at Parallel Resource Partners LLC from 2011 to 2012 and Partner & Chief of Staff at Global Infrastructure Management LLC in 2025.
Education includes undergraduate and graduate degrees from Stanford University, both conferred in 2006.

Actieve functies van Ben Daniel

BedrijvenFunctieBegin
Private Equity Investor 01-05-2026

Eerdere bekende functies van Ben Daniel

BedrijvenFunctieEinde
Private Equity Investor 01-01-2025
Private Equity Investor 01-01-2012
Ervaring van Ben Daniel in detail bekijken

Opleiding van Ben Daniel

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

98

Eerstegraads connecties

4

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit4

Finance

Consumer Services

Finance

Finance

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Ben Daniel