Joel Pickering

Joel Pickering

Verkoop & Marketing bij BIOTE CORP.
Health Technology
Distribution Services
Consumer Services

Profiel

Joel Pickering is Chief Marketing Officer at biote Corp.
Former roles include Vice President-Marketing at SteadMed Medical LLC from 2021 to 2024, President-Sales & Marketing at Tissue Regenix Group Plc from 2015 to 2021, Vice President-Marketing at Vizient, Inc. from 2013 to 2015, General Manager-United States at Systagenix Wound Management Ltd., and Vice President-Marketing at Nuvesse Skin Therapies, Inc. from 2012 to 2013.
Education includes undergraduate studies at The University of Texas at Austin.

Actieve functies van Joel Pickering

BedrijvenFunctieBegin
BIOTE CORP. Verkoop & Marketing -

Eerdere bekende functies van Joel Pickering

BedrijvenFunctieEinde
Verkoop & Marketing 01-01-2024
TISSUE REGENIX GROUP LTD Verkoop & Marketing 01-11-2021
Verkoop & Marketing 01-09-2015
Verkoop & Marketing 01-04-2013
Corporate Officer/Principal -
Ervaring van Joel Pickering in detail bekijken

Opleiding van Joel Pickering

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

31

Eerstegraads connecties

7

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit7

Distribution Services

Health Technology

Consumer Services

Health Technology

Health Technology

Commercial Services

Health Services

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Joel Pickering