Pål Strand

Pål Strand

Algemeen Directeur bij SPAREBANKEN ØST

Vermogen: 318 071 $ op 31-07-2026

61 jaar
Finance
Consumer Services

Profiel

Mr. Pål Strand is a Chief Executive Officer at Sparebanken Øst.
He is on the Board of Directors at Frende Holding AS and Sparebanken Øst Boligkreditt AS.
Mr. Strand was previously employed as a Chief Executive Officer by Dialog Eiendomsmegling AS.
He received his undergraduate degree from BI Norwegian Business School.

Bekende belangen in openbare bedrijven

OndernemingDatumAantal aandelenTotale waardeWaarderingsdatum
17-06-2025 41.609 ( 0,2% ) 318 071 $ 31-07-2026

Actieve functies van Pål Strand

BedrijvenFunctieBegin
SPAREBANKEN ØST Algemeen Directeur 03-10-2011
Directeur/Bestuurslid -
Directeur/Bestuurslid -

Eerdere bekende functies van Pål Strand

BedrijvenFunctieEinde
Algemeen Directeur -
Ervaring van Pål Strand in detail bekijken

Opleiding van Pål Strand

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

46

Eerstegraads connecties

5

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit5

Finance

Consumer Services

Finance

Finance

Finance

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Pål Strand