|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,800 USD | -5,26% |
|
-2,70% | -65,32% |
| 11/08 | BioHarvest Sciences Inc., Q2 2026 Earnings Call, Aug 11, 2026 | |
| 11/08 | BioHarvest Sciences Inc. herziet geconsolideerde winstverwachting voor het boekjaar 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 40,8 mln. 35,11 mln. 32,94 mln. 30,14 mln. 56,26 mln. 3,86 mld. 56,7 mln. 390 mln. 152 mln. 1,97 mld. 153 mln. 150 mln. 6,35 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-3,41x | k/w-verhouding 2027 * | -5,37x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 40,8 mln. 35,11 mln. 32,94 mln. 30,14 mln. 56,26 mln. 3,86 mld. 56,7 mln. 390 mln. 152 mln. 1,97 mld. 153 mln. 150 mln. 6,35 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,09x | EV/omzet 2027 * | 0,82x |
| Vrij verhandelbaar |
85,23% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| BHST | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 8MV0 | Real Time | |
CBOE
| BHST | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 8MV0 | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 8MV0 | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : BioHarvest Sciences Inc.
| 1 dag | -5,26% | ||
| 1 week | -2,70% | ||
| Lopende maand | -5,76% | ||
| 1 maand | -16,67% | ||
| 3 maanden | -49,44% | ||
| 6 maanden | -59,09% | ||
| Lopend jaar | -65,32% |
| 1 week | 1,8 | 1,96 | |
| 1 maand | 1,8 | 2,99 | |
| Lopend jaar | 1,8 | 6,15 | |
| 1 jaar | 1,8 | 12,8 | |
| 3 jaar | 0 | 12,8 | |
| 5 jaar | 0 | 17,5 | |
| 10 jaar | 0 | 67,9 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Zaki Rakib
CEO | Algemeen Directeur | 68 | 29-04-2026 |
Bar Dichter
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 28-10-2024 |
Ilana Belzer
COO | Operationeel Directeur | 65 | 19-04-2023 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Zaki Rakib
CHM | Voorzitter | 68 | 27-09-2018 |
Vivien Rakib
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 27-09-2018 |
Jake Fiddick
BRD | Directeur/Bestuurslid | 84 | 07-02-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16/03/26 | Option | 35.049 | 0,1547% | |||
| 16/03/26 | Andere | Operationeel directeur | 0 | 0% | ||
| 16/03/26 | Option | Algemeen directeur | 43.841 | 0,1935% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -5,26% | -2,70% | -76,47% | -60,44% | 40,8 mln. | ||
| +0,34% | +1,56% | -14,57% | -6,95% | 13,48 mld. | ||
| +0,08% | -2,01% | -32,56% | -56,85% | 4,87 mld. | ||
| +0,32% | -2,90% | -3,41% | -5,22% | 4,52 mld. | ||
| -0,19% | -3,26% | -5,07% | -31,77% | 3,91 mld. | ||
| +0,33% | -1,15% | -20,45% | +1,72% | 3,57 mld. | ||
| +2,04% | +1,23% | -0,62% | -2,56% | 3,5 mld. | ||
| +0,34% | -0,94% | -9,99% | +4,93% | 3,26 mld. | ||
| +0,13% | -4,26% | -22,13% | -14,85% | 2,33 mld. | ||
| -0,89% | -1,77% | -26,64% | -17,05% | 1,68 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,28% | -1,50% | -21,19% | -18,90% | 4,12 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,33% | -0,69% | -14,52% | -13,86% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 37,42 mln. 32,2 mln. 30,21 mln. 27,64 mln. 51,59 mln. 3,54 mld. 52 mln. 357 mln. 139 mln. 1,81 mld. 141 mln. 137 mln. 5,82 mld. | 49,59 mln. 42,67 mln. 40,04 mln. 36,63 mln. 68,37 mln. 4,69 mld. 68,92 mln. 474 mln. 184 mln. 2,4 mld. 186 mln. 182 mln. 7,72 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -12,02 mln. -10,34 mln. -9,7 mln. -8,88 mln. -16,57 mln. -1,14 mld. -16,7 mln. -115 mln. -44,71 mln. -581 mln. -45,13 mln. -44,15 mln. -1,87 mld. | -7,65 mln. -6,58 mln. -6,18 mln. -5,65 mln. -10,54 mln. -723 mln. -10,63 mln. -73,05 mln. -28,45 mln. -369 mln. -28,72 mln. -28,09 mln. -1,19 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | US$ 1,800 | -5,26% | 134.795 |
| 02-09-26 | US$ 1,900 | -1,04% | 49.365 |
| 01-09-26 | US$ 1,920 | +0,52% | 3.577 |
| 31-08-26 | US$ 1,910 | +3,80% | 9.635 |
| 28-08-26 | US$ 1,840 | -0,54% | 11.823 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















