|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
05:45:23 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 101,50 INR | -0,49% |
|
-4,18% | -31,24% |
| 11/08 | Camlin Fine Sciences Limited, Q1 2027 Earnings Call, Aug 11, 2026 | |
| 11/08 | Camlin Fine Sciences Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 19,59 mld. 206 mln. 178 mln. 168 mln. 153 mln. 287 mln. 289 mln. 1,98 mld. 771 mln. 9,97 mld. 775 mln. 758 mln. 33,05 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
25,5x | k/w-verhouding 2028 * | 12,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 19,59 mld. 206 mln. 178 mln. 168 mln. 153 mln. 287 mln. 289 mln. 1,98 mld. 771 mln. 9,97 mld. 775 mln. 758 mln. 33,05 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,92x | EV/omzet 2028 * | 0,83x |
| Vrij verhandelbaar |
55,88% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
Recentste transcriptie : Camlin Fine Sciences Limited
| 17-04-23 | Ackermans steunt bod op Camlin | AM |
| 1 dag | -0,78% | ||
| 1 week | -4,18% | ||
| Lopende maand | -0,78% | ||
| 1 maand | -20,13% | ||
| 3 maanden | -13,27% | ||
| 6 maanden | -31,31% | ||
| Lopend jaar | -31,24% |
| 1 week | 101,1 | 106,7 | |
| 1 maand | 101,1 | 133,45 | |
| Lopend jaar | 96,3 | 192 | |
| 1 jaar | 96,3 | 234 | |
| 3 jaar | 80 | 334,7 | |
| 5 jaar | 80 | 334,7 | |
| 10 jaar | 33,4 | 334,7 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 63 | - | |
| Algemeen Directeur | 60 | 01-06-2021 | |
Pankaj Pandey
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 18-08-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 60 | 04-08-2014 | |
| Voorzitter | 63 | 17-06-2021 | |
| Directeur/Bestuurslid | 60 | 13-10-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9/09/24 | Infinity Holdings
| Verkoop | Onderneming | 1.338.600 | 0,7992% | |
| 9/09/24 | Infinity Holdings
| Verkoop | Onderneming | 663.586 | 0,3962% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,49% | -4,18% | -49,59% | -41,24% | 208 mln. | ||
| -1,04% | -3,21% | +1,16% | +53,39% | 79,39 mld. | ||
| -1,30% | -0,42% | +2,32% | -23,26% | 38,11 mld. | ||
| -0,82% | -1,99% | -4,04% | +11,13% | 37,48 mld. | ||
| -2,81% | +1,70% | -5,99% | +15,66% | 25,37 mld. | ||
| +0,57% | +2,58% | +30,14% | +19,38% | 22,86 mld. | ||
| +1,90% | +1,64% | +76,91% | +27,39% | 22,57 mld. | ||
| -1,84% | -2,89% | -42,75% | -43,52% | 18,18 mld. | ||
| +0,42% | +1,77% | +59,61% | -32,32% | 15,93 mld. | ||
| +0,24% | +0,50% | +11,51% | -3,43% | 14,65 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,56% | +0,10% | +7,93% | -1,68% | 27,47 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,75% | -0,10% | +9,58% | +14,06% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 21,33 mld. 225 mln. 194 mln. 182 mln. 166 mln. 312 mln. 314 mln. 2,16 mld. 839 mln. 10,85 mld. 844 mln. 826 mln. 35,98 mld. | 23,62 mld. 249 mln. 215 mln. 202 mln. 184 mln. 346 mln. 348 mln. 2,39 mld. 929 mln. 12,01 mld. 934 mln. 914 mln. 39,83 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 765 mln. 8,06 mln. 6,95 mln. 6,54 mln. 5,96 mln. 11,2 mln. 11,27 mln. 77,32 mln. 30,1 mln. 389 mln. 30,26 mln. 29,61 mln. 1,29 mld. | 1,57 mld. 16,52 mln. 14,25 mln. 13,4 mln. 12,21 mln. 22,96 mln. 23,08 mln. 158 mln. 61,67 mln. 797 mln. 62,01 mln. 60,67 mln. 2,64 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | ₹ 101,50 | -0,49% | 118 |
| 01-09-26 | ₹ 102,00 | -0,78% | 38.327 |
| 31-08-26 | ₹ 102,80 | -0,63% | 46.737 |
| 28-08-26 | ₹ 103,45 | +0,34% | 19.727 |
| 27-08-26 | ₹ 103,10 | -3,55% | 44.010 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















