Koers Chemtrade Logistics Income Fund
Aandelen
CHE.UN
CA16387P1036
Chemische grondstoffen
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
22:00:00 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 15,13 CAD | +1,27% |
|
-0,53% | +2,58% |
| 20/08 | Chemtrade Logistics Income Fund kondigt dividend aan over augustus 2026, betaalbaar op 29 september 2026 | CI |
| 13/08 | Chemtrade Logistics Income Fund, Q2 2026 Earnings Call, Aug 13, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 1,7 mld. 1,23 mld. 1,06 mld. 996 mln. 908 mln. 116 mld. 1,71 mld. 11,8 mld. 4,58 mld. 59,22 mld. 4,6 mld. 4,5 mld. 195 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
11,2x | k/w-verhouding 2027 * | 9,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 2,89 mld. 2,09 mld. 1,8 mld. 1,7 mld. 1,55 mld. 198 mld. 2,92 mld. 20,12 mld. 7,81 mld. 101 mld. 7,85 mld. 7,68 mld. 332 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,27x | EV/omzet 2027 * | 1,21x |
| Vrij verhandelbaar |
99,79% | Dividendrendement 2026 * |
4,76% | Dividendrendement 2027 * | 4,88% |
Recentste transcriptie : Chemtrade Logistics Income Fund
| 1 dag | +1,27% | ||
| 1 week | -0,53% | ||
| Lopende maand | -0,66% | ||
| 1 maand | -7,52% | ||
| 3 maanden | -8,52% | ||
| 6 maanden | -2,01% | ||
| Lopend jaar | +2,58% |
| 1 week | 14,8 | 15,41 | |
| 1 maand | 14,8 | 16,69 | |
| Lopend jaar | 13,51 | 18,43 | |
| 1 jaar | 12,8 | 18,43 | |
| 3 jaar | 7,6 | 18,43 | |
| 5 jaar | 6,65 | 18,43 | |
| 10 jaar | 3,26 | 20,02 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Scott Rook
CEO | Algemeen Directeur | - | 01-03-2021 |
Rohit Bhardwaj
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 23-01-2006 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-10-2020 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 67 | 07-07-2009 | |
Douglas Muzyka
CHM | Voorzitter | 71 | 10-05-2022 |
Emily Moore
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 01-07-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31/07/26 | Tax | Onderneming | 15.200 | 0,0137% | ||
| 31/07/26 | Tax | Onderneming | -331.600 | 0,2979% | ||
| 30/07/26 | Tax | Onderneming | 15.100 | 0,0136% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,27% | -0,53% | +18,11% | +71,35% | 1,21 mld. | ||
| -0,40% | +2,23% | +8,48% | +24,81% | 128 mld. | ||
| +1,28% | +14,73% | +495,24% | +252,90% | 58,69 mld. | ||
| -0,56% | -1,69% | -17,15% | -44,00% | 39,78 mld. | ||
| -2,39% | +0,93% | +11,76% | -22,16% | 35,87 mld. | ||
| -0,66% | +4,76% | +39,54% | +71,10% | 26,37 mld. | ||
| +2,15% | +6,31% | +19,22% | -34,07% | 21,05 mld. | ||
| -1,91% | +4,36% | +46,98% | +18,87% | 20,85 mld. | ||
| -4,02% | +0,55% | +4,61% | +26,39% | 20,07 mld. | ||
| +2,69% | +2,50% | +46,95% | +333,38% | 19,13 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,26% | +1,02% | +67,37% | +69,86% | 37,08 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,33% | +1,60% | +89,88% | +64,75% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,27 mld. 1,64 mld. 1,42 mld. 1,33 mld. 1,21 mld. 155 mld. 2,29 mld. 15,78 mld. 6,13 mld. 79,24 mld. 6,16 mld. 6,03 mld. 260 mld. | 2,33 mld. 1,68 mld. 1,45 mld. 1,37 mld. 1,25 mld. 159 mld. 2,35 mld. 16,2 mld. 6,29 mld. 81,31 mld. 6,32 mld. 6,18 mld. 267 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 156 mln. 113 mln. 97,24 mln. 91,6 mln. 83,46 mln. 10,65 mld. 157 mln. 1,08 mld. 421 mln. 5,44 mld. 423 mln. 414 mln. 17,88 mld. | 173 mln. 125 mln. 108 mln. 102 mln. 92,55 mln. 11,81 mld. 174 mln. 1,2 mld. 467 mln. 6,04 mld. 469 mln. 459 mln. 19,83 mld. |
| Nettoschuld | 1,2 mld. 865 mln. 746 mln. 703 mln. 640 mln. 81,7 mld. 1,21 mld. 8,32 mld. 3,23 mld. 41,77 mld. 3,25 mld. 3,18 mld. 137 mld. | 1,12 mld. 812 mln. 700 mln. 660 mln. 601 mln. 76,68 mld. 1,13 mld. 7,81 mld. 3,03 mld. 39,21 mld. 3,05 mld. 2,98 mld. 129 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | C$ 15,13 | +1,27% | 448.672 |
| 01-09-26 | C$ 14,94 | -1,90% | 194.363 |
| 31-08-26 | C$ 15,23 | +0,53% | 247.369 |
| 28-08-26 | C$ 15,15 | -0,72% | 149.272 |
| 27-08-26 | C$ 15,26 | +0,33% | 119.063 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















