|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
09:50:06 04-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 8,450 MYR | +1,20% |
|
+1,93% | +8,33% |
| 20/10 | Maleisische toezichthouder keurt verlenging goed voor gesprekken over privatisering van Yinson | MT |
| 09/10 | MISC-dochteronderneming en Malaysia LNG sluiten tienjarige charterovereenkomst | MT |
| Marktkapitalisatie | 37,27 mld. 9,14 mld. 8,17 mld. 7,5 mld. 6,81 mld. 12,8 mld. 866 mld. 13,12 mld. 89,57 mld. 36,03 mld. 457 mld. 34,32 mld. 33,59 mld. 1.449 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
12,6x | k/w-verhouding 2027 * | 13,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 43,45 mld. 10,66 mld. 9,52 mld. 8,75 mld. 7,94 mld. 14,92 mld. 1.010 mld. 15,29 mld. 104 mld. 42,01 mld. 533 mld. 40,01 mld. 39,15 mld. 1.689 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,12x | EV/omzet 2027 * | 3,17x |
| Vrij verhandelbaar |
20,94% | Dividendrendement 2026 * |
4,64% | Dividendrendement 2027 * | 4,6% |
Recentste transcriptie: MISC
| 1 dag | +1,20% | ||
| 1 week | +1,93% | ||
| Lopende maand | +2,42% | ||
| 1 maand | +9,74% | ||
| 3 maanden | +2,92% | ||
| 6 maanden | +0,84% | ||
| Lopend jaar | +8,33% |
| 1 week | 8,14 | 8,64 | |
| 1 maand | 7,53 | 8,76 | |
| Lopend jaar | 7,49 | 9,04 | |
| 1 jaar | 7,22 | 9,04 | |
| 3 jaar | 6,5 | 9,04 | |
| 5 jaar | 6,33 | 9,04 | |
| 10 jaar | 5,03 | 9,41 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Zahid bin Osman
CEO | Algemeen Directeur | 54 | 16-08-2024 |
| Financieel Directeur/CFO | 52 | 01-03-2024 | |
Ruzila Idin
HRO | Human Resources Officer | - | 01-06-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 55 | 01-07-2017 | |
| Directeur/Bestuurslid | 56 | 09-10-2020 | |
| Voorzitter | 65 | 13-05-2026 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,20% | +1,93% | +10,46% | +15,75% | 9,14 mld. | ||
| +2,31% | +8,44% | +32,23% | +138,01% | 45,41 mld. | ||
| +2,28% | +1,22% | +57,79% | +297,13% | 25,77 mld. | ||
| -0,52% | +4,01% | +1,79% | +14,23% | 19,88 mld. | ||
| +0,28% | +1,41% | -5,03% | +4,97% | 10,47 mld. | ||
| -0,27% | +4,25% | +23,80% | +63,19% | 9,24 mld. | ||
| +1,63% | +4,99% | +6,86% | +97,22% | 8,98 mld. | ||
| +3,83% | +6,22% | +12,22% | +69,44% | 8,8 mld. | ||
| +3,11% | +2,85% | +12,54% | +90,32% | 7,97 mld. | ||
| -0,28% | +5,38% | +42,16% | +117,07% | 6,16 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,36% | +2,43% | +19,48% | +90,73% | 15,18 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,56% | +2,78% | +24,90% | +117,98% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 13,91 mld. 3,41 mld. 3,05 mld. 2,8 mld. 2,54 mld. 4,78 mld. 323 mld. 4,9 mld. 33,44 mld. 13,45 mld. 171 mld. 12,81 mld. 12,54 mld. 541 mld. | 13,49 mld. 3,31 mld. 2,96 mld. 2,72 mld. 2,47 mld. 4,63 mld. 313 mld. 4,75 mld. 32,42 mld. 13,04 mld. 165 mld. 12,42 mld. 12,16 mld. 524 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,88 mld. 706 mln. 631 mln. 579 mln. 526 mln. 988 mln. 66,88 mld. 1,01 mld. 6,92 mld. 2,78 mld. 35,3 mld. 2,65 mld. 2,59 mld. 112 mld. | 2,75 mld. 674 mln. 602 mln. 553 mln. 503 mln. 944 mln. 63,88 mld. 968 mln. 6,61 mld. 2,66 mld. 33,72 mld. 2,53 mld. 2,48 mld. 107 mld. |
| Nettoschuld | 6,18 mld. 1,52 mld. 1,35 mld. 1,24 mld. 1,13 mld. 2,12 mld. 144 mld. 2,18 mld. 14,85 mld. 5,97 mld. 75,79 mld. 5,69 mld. 5,57 mld. 240 mld. | 5,52 mld. 1,35 mld. 1,21 mld. 1,11 mld. 1,01 mld. 1,89 mld. 128 mld. 1,94 mld. 13,26 mld. 5,33 mld. 67,66 mld. 5,08 mld. 4,97 mld. 214 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-11-26 | MYR 8,450 | +1,20% | 4.046.500 |
| 03-11-26 | MYR 8,350 | -2,00% | 2.482.300 |
| 02-11-26 | MYR 8,520 | +3,27% | 2.313.600 |
| 30-10-26 | MYR 8,250 | +0,61% | 5.465.300 |
| 29-10-26 | MYR 8,200 | -1,09% | 2.028.700 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















