Koers Nestlé S.A.

Aandelen

NESN

CH0038863350

Voedselverwerking

OTC Markets Traded
Beurs gesloten - 17:31:30 14-10-2026 Variatie 5 dagen Verschil t.o.v. 1 jan (%)
78,89 CHF +2,06% Intraday-grafiek van Nestlé S.A. +4,41% +0,19%

Totale waarde: Nestlé S.A.

Marktkapitalisatie 203 mld. 242 mld. 217 mld. 184 mld. 345 mld. 23.015 mld. 347 mld. 2.435 mld. 951 mld. 11.945 mld. 908 mld. 888 mld. 38.418 mld. k/w-verhouding 2026 *
20,3x
k/w-verhouding 2027 * 17,7x
Bedrijfswaarde 254 mld. 303 mld. 272 mld. 230 mld. 432 mld. 28.793 mld. 435 mld. 3.047 mld. 1.190 mld. 14.944 mld. 1.136 mld. 1.111 mld. 48.062 mld. EV/omzet 2026 *
2,82x
EV/omzet 2027 * 2,72x
Vrij verhandelbaar
99,81%
Dividendrendement 2026 *
4,06%
Dividendrendement 2027 * 4,14%
1 dag+2,06%
1 week+4,41%
Lopende maand+3,78%
1 maand-0,39%
3 maanden-5,95%
6 maanden-0,68%
Lopend jaar+0,19%
1 week 75,07
Extreem 75.07
78,89
1 maand 74,45
Extreem 74.45
78,89
Lopend jaar 70,29
Extreem 70.29
87,09
1 jaar 70,29
Extreem 70.29
87,09
3 jaar 69,9
Extreem 69.9
103,64
5 jaar 69,9
Extreem 69.9
129,8
10 jaar 67
Extreem 67
129,8
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur - 01-09-2025
Financieel Directeur/CFO 53 01-03-2024
Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O - 01-01-2025
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Directeur/Bestuurslid 72 16-04-2015
Directeur/Bestuurslid 71 16-04-2015
Directeur/Bestuurslid 69 11-04-2019
Datum Insider Type Hoofdpost Volume % marktkap. Belang
23/04/26 Koop 154 0,0000%
23/04/26 Koop 424 0,0000%
23/04/26 Koop 824 0,0000%
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
+2,06%+4,41%+5,20%-23,27% 239 mld.
+2,06%+5,62%+0,94%+0,15% 78,49 mld.
+2,62%+2,55%-19,93%+11,36% 42,3 mld.
+0,86%+3,12%+35,62%+12,56% 40,1 mld.
+0,71%+2,18%-13,51%-14,60% 32,76 mld.
+2,82%+1,27%+30,27%+85,60% 31,88 mld.
+1,95%+3,86%-11,44%-11,49% 28,98 mld.
+3,99%+3,65%+16,49%+17,59% 27,04 mld.
+1,45%+3,34%-10,71%-28,07% 26,6 mld.
+1,30%+3,04%+2,11%+4,77% 26,24 mld.
Gemiddelde +1,99%+0,94%+3,50%+5,46% 57,32 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +2,01%+1,70%+4,03%-4,87%

Financiën

2026 *2027 *
Omzet 90,06 mld. 107 mld. 96,5 mld. 81,62 mld. 153 mld. 10.214 mld. 154 mld. 1.081 mld. 422 mld. 5.301 mld. 403 mld. 394 mld. 17.050 mld. 92,66 mld. 110 mld. 99,29 mld. 83,98 mld. 158 mld. 10.509 mld. 159 mld. 1.112 mld. 434 mld. 5.454 mld. 415 mld. 406 mld. 17.543 mld.
Nettowinst (verlies) 9,81 mld. 11,69 mld. 10,51 mld. 8,89 mld. 16,69 mld. 1.112 mld. 16,79 mld. 118 mld. 45,95 mld. 577 mld. 43,88 mld. 42,93 mld. 1.856 mld. 11,2 mld. 13,35 mld. 12 mld. 10,15 mld. 19,05 mld. 1.270 mld. 19,17 mld. 134 mld. 52,47 mld. 659 mld. 50,1 mld. 49,02 mld. 2.120 mld.
Nettoschuld 50,94 mld. 60,71 mld. 54,58 mld. 46,17 mld. 86,68 mld. 5.777 mld. 87,22 mld. 611 mld. 239 mld. 2.999 mld. 228 mld. 223 mld. 9.644 mld. 48,94 mld. 58,32 mld. 52,44 mld. 44,35 mld. 83,27 mld. 5.550 mld. 83,79 mld. 587 mld. 229 mld. 2.881 mld. 219 mld. 214 mld. 9.265 mld.
Voorlopige winst- en verliesrekening - Jaarlijks - Nestlé S.A.
Logo Nestlé S.A.
Nestlé S.A. is 's werelds toonaangevende agrovoedingsgroep. De netto-omzet is als volgt verdeeld over de verschillende productcategorieën: - poeder- en vloeibare dranken (28,1%): oploskoffie (merken Nescafé en Starbucks), koffie in capsules (Nespresso), chocoladedranken (Nesquik, Milo, enz.), theedranken (Nestea), enz.; - diervoeding (20,6%): merken zoals Purina, Friskies, Felix, enz.; - farmaceutische producten, voedings- en welzijnsproducten (16%): voedingssupplementen (merken Resource, Boost, Nutren, Optifast, Peptamen, enz.), voedingsproducten voor zuigelingen en moeders (NAN, illuma, Cerelac, Nido, Gerber), ketogene dranken (BrainXpert), (Nesquick, Fitness, Cheerios, Lion, enz.), enz.; - kant-en-klaarmaaltijden en kruidenproducten (11,3%): diepvries- en gekoelde gerechten (merken Lean Cuisine, Hot Pockets en Stouffer's), soepen (Maggi), enzovoort; - zuivelproducten en ijs (10,8%): melkpoeder, gezoete gecondenseerde melk, yoghurt- en roomdesserts, ijs (merken Nido, Nesvita, Carnation, La Laitière, Coffee Mate, Nestlé Ice Cream, Dreyers, Häagen-Dazs, Extrême, enz.); - chocolade, snoep en koekjes (9,7%): Kit Kat, Smarties, Cailler, Terrafertil, enz.; - mineraalwater (3,5%): merken Nestlé Pure Life, Vittel, Perrier, S. Pellegrino, enz. De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: Zwitserland (1,1%), het Verenigd Koninkrijk (4%), Frankrijk (3,8%), Duitsland (2,1%), Europa (14,1%), de Verenigde Staten (32%), Brazilië (4,5%), Mexico (4%), Amerika (7,6%), China (5,4%), Azië/Oceanië/Afrika (21,4%).
Werknemers
271.000
Datum Koers Variatie Volume
14-10-26 CHF 78,89 +2,06% 3.663.855
13-10-26 CHF 77,30 +1,20% 4.332.937
12-10-26 CHF 76,38 +0,45% 2.544.449
09-10-26 CHF 76,04 +0,05% 2.554.411
08-10-26 CHF 76,00 +0,58% 3.303.559
Trader
Beleggings
Globaal
Kwaliteit van de publicaties
ESG MSCI
AA
MarketScreener Ratings - Nestlé S.A.
Verkoop
Consensus
Koop
Gemiddeld advies
Accumuleren
Aantal analisten
22
Laatste slotkoers
77,30CHF
Gemiddelde koersdoel
87,89CHF
Spread / Gemiddelde doel
+13,70%

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage

Afwijkingspercentage - Omzet - Kwartalen - Nestlé S.A.
  1. Beurs
  2. Aandelen
  3. Koers NESN