Koers Paramount Communications Limited
Aandelen
PARACABLES
INE074B01023
Elektrische componenten & apparatuur
|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:24 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 65,57 INR | +1,88% |
|
+5,16% | +65,46% |
| Marktkapitalisatie | 8,72 mld. 92,21 mln. 79,34 mln. 74,45 mln. 68,12 mln. 127 mln. 128 mln. 881 mln. 343 mln. 4,45 mld. 346 mln. 339 mln. 14,35 mld. | k/w-verhouding 2024 |
20,4x | k/w-verhouding 2025 | 17,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 8,82 mld. 93,25 mln. 80,24 mln. 75,29 mln. 68,89 mln. 129 mln. 130 mln. 891 mln. 347 mln. 4,5 mld. 350 mln. 343 mln. 14,51 mld. | EV/omzet 2024 |
1,94x | EV/omzet 2025 | 0,96x |
| Vrij verhandelbaar |
51,15% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
Bombay S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| PARACABLES | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| PARACABLES | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Paramount Communications Limited
| 1 dag | +1,88% | ||
| 1 week | +5,16% | ||
| Lopende maand | +0,35% | ||
| 1 maand | +1,44% | ||
| 3 maanden | -5,44% | ||
| 6 maanden | +97,26% | ||
| Lopend jaar | +65,46% |
| 1 week | 61,45 | 69 | |
| 1 maand | 58,27 | 71,5 | |
| Lopend jaar | 28,4 | 75,57 | |
| 1 jaar | 28,4 | 75,57 | |
| 3 jaar | 28,4 | 116,7 | |
| 5 jaar | 9,63 | 116,7 | |
| 10 jaar | 2,66 | 116,7 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sanjay Aggarwal
CEO | Algemeen Directeur | 63 | 01-11-1994 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-10-2014 | |
Tushar Aggarwal
COO | Operationeel Directeur | - | 01-10-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sanjay Aggarwal
CHM | Voorzitter | 63 | 01-11-1994 |
Sandeep Aggarwal
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 01-11-1994 |
Vijay Maheshwari
BRD | Directeur/Bestuurslid | 75 | 29-03-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,88% | +5,16% | +40,44% | +4,54% | 223 mln. | ||
| +1,67% | -0,16% | +60,33% | +226,59% | 40,69 mld. | ||
| +1,92% | -4,15% | +275,00% | +528,80% | 8,55 mld. | ||
| -0,36% | -3,16% | +8,83% | +79,82% | 7,04 mld. | ||
| +7,95% | +17,27% | +214,65% | +327,85% | 6,88 mld. | ||
| -1,52% | -6,71% | +66,38% | +188,25% | 5,88 mld. | ||
| 0,00% | +1,58% | +118,34% | +226,27% | 5,7 mld. | ||
| -8,36% | -12,88% | +17,65% | +86,34% | 5,35 mld. | ||
| -1,57% | -3,34% | +72,87% | +0,94% | 5,25 mld. | ||
| +3,73% | -1,42% | +532,88% | +1.568,00% | 4,57 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,54% | +0,29% | +140,74% | +323,74% | 9,01 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,04% | -1,43% | +114,62% | +295,02% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 10,71 mld. 113 mln. 97,44 mln. 91,44 mln. 83,66 mln. 156 mln. 157 mln. 1,08 mld. 421 mln. 5,47 mld. 425 mln. 416 mln. 17,62 mld. | 15,76 mld. 167 mln. 143 mln. 135 mln. 123 mln. 230 mln. 232 mln. 1,59 mld. 620 mln. 8,05 mld. 626 mln. 612 mln. 25,93 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 856 mln. 9,06 mln. 7,79 mln. 7,31 mln. 6,69 mln. 12,49 mln. 12,59 mln. 86,52 mln. 33,7 mln. 438 mln. 34,02 mln. 33,28 mln. 1,41 mld. | 870 mln. 9,2 mln. 7,92 mln. 7,43 mln. 6,8 mln. 12,69 mln. 12,79 mln. 87,87 mln. 34,22 mln. 444 mln. 34,55 mln. 33,8 mln. 1,43 mld. |
| Nettoschuld | 427 mln. 4,52 mln. 3,89 mln. 3,65 mln. 3,34 mln. 6,23 mln. 6,28 mln. 43,18 mln. 16,82 mln. 218 mln. 16,98 mln. 16,61 mln. 703 mln. | 98,51 mln. 1,04 mln. 897K 841K 770K 1,44 mln. 1,45 mln. 9,95 mln. 3,88 mln. 50,34 mln. 3,91 mln. 3,83 mln. 162 mln. |
Werknemers
355
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 65,57 | +1,88% | 337.144 |
| 03-09-26 | ₹ 64,36 | +0,33% | 55.302 |
| 02-09-26 | ₹ 64,15 | +1,36% | 80.462 |
| 01-09-26 | ₹ 63,29 | -3,14% | 141.512 |
| 31-08-26 | ₹ 65,34 | +4,80% | 197.578 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















