|
Beurs gesloten -
Warsaw S.E.
17:20:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 64,50 PLN | -0,15% |
|
-3,87% | +5,22% |
| 19/08 | PCC Rokita SA rapporteert resultaten over het tweede kwartaal en de eerste zes maanden eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| 20/05 | PCC Rokita boekt EBITDA van 46,8 miljoen zloty in eerste kwartaal | RE |
| Marktkapitalisatie | 1,29 mld. 333 mln. 296 mln. 274 mln. 250 mln. 471 mln. 31,59 mld. 478 mln. 3,3 mld. 16,49 mld. 1,25 mld. 1,22 mld. 52,55 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
8,8x | k/w-verhouding 2027 * | 9,02x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,75 mld. 451 mln. 401 mln. 372 mln. 338 mln. 638 mln. 42,84 mld. 649 mln. 4,47 mld. 22,35 mld. 1,69 mld. 1,66 mld. 71,26 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,88x | EV/omzet 2027 * | 0,89x |
| Vrij verhandelbaar |
28,28% | Dividendrendement 2026 * |
4,34% | Dividendrendement 2027 * | 7,74% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Warsaw S.E.
| PCR | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 229 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 229 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 229 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0QVX | Real Time | |
CBOE
| Real Time |
| 1 dag | -0,15% | ||
| 1 week | -3,87% | ||
| Lopende maand | -0,92% | ||
| 1 maand | -0,77% | ||
| 3 maanden | -1,68% | ||
| 6 maanden | -4,30% | ||
| Lopend jaar | +5,22% |
| 1 week | 63,8 | 67,2 | |
| 1 maand | 63,8 | 67,8 | |
| Lopend jaar | 58,4 | 74,4 | |
| 1 jaar | 58,4 | 74,4 | |
| 3 jaar | 58,4 | 109,8 | |
| 5 jaar | 58,4 | 152,2 | |
| 10 jaar | 28 | 152,2 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 52 | 01-01-2010 | |
Marlena Matusiak
IRC | Investor Relations Contact | 53 | - |
Adam Jarosz
PRN | Corporate Officer/Principal | - | 08-04-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Alfred Pelzer
CHM | Voorzitter | 67 | 16-08-2012 |
| Directeur/Bestuurslid | 67 | - | |
Robert Pabich
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 12-11-2014 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,15% | -3,87% | -4,30% | -32,81% | 333 mln. | ||
| -0,66% | +2,51% | +6,75% | +73,71% | 80,98 mld. | ||
| -0,51% | +13,81% | +10,62% | +34,54% | 43,87 mld. | ||
| +0,66% | +5,03% | +3,40% | -22,32% | 35,55 mld. | ||
| +1,52% | +6,12% | +11,52% | +17,38% | 33,94 mld. | ||
| -0,70% | +4,53% | +11,69% | +57,64% | 31,89 mld. | ||
| +0,94% | +0,15% | -1,32% | +18,99% | 25,99 mld. | ||
| 0,00% | +2,02% | +56,27% | +44,06% | 25,11 mld. | ||
| -0,87% | +0,35% | -44,35% | -42,25% | 17,62 mld. | ||
| -0,45% | -5,81% | +35,46% | +5,39% | 17,2 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,02% | +2,47% | +8,57% | +15,43% | 31,25 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,07% | +4,13% | +9,93% | +32,18% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,98 mld. 511 mln. 454 mln. 421 mln. 383 mln. 723 mln. 48,52 mld. 735 mln. 5,06 mld. 25,32 mld. 1,92 mld. 1,88 mld. 80,71 mld. | 2,06 mld. 531 mln. 472 mln. 438 mln. 398 mln. 751 mln. 50,4 mld. 763 mln. 5,26 mld. 26,3 mld. 1,99 mld. 1,95 mld. 83,84 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 130 mln. 33,48 mln. 29,76 mln. 27,58 mln. 25,1 mln. 47,36 mln. 3,18 mld. 48,12 mln. 332 mln. 1,66 mld. 126 mln. 123 mln. 5,29 mld. | 117 mln. 30,13 mln. 26,78 mln. 24,83 mln. 22,59 mln. 42,62 mln. 2,86 mld. 43,31 mln. 298 mln. 1,49 mld. 113 mln. 111 mln. 4,76 mld. |
| Nettoschuld | 460 mln. 118 mln. 105 mln. 97,6 mln. 88,8 mln. 168 mln. 11,24 mld. 170 mln. 1,17 mld. 5,87 mld. 445 mln. 435 mln. 18,7 mld. | 539 mln. 139 mln. 123 mln. 114 mln. 104 mln. 196 mln. 13,17 mld. 200 mln. 1,37 mld. 6,87 mld. 521 mln. 510 mln. 21,92 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | PLN 63,80 | -1,09% | 8.301 |
| 15-10-26 | PLN 64,50 | -0,15% | 3.679 |
| 14-10-26 | PLN 64,60 | -1,52% | 10.406 |
| 13-10-26 | PLN 65,60 | -1,50% | 2.242 |
| 12-10-26 | PLN 66,60 | -0,75% | 2.008 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















