|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 04-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 227,50 EUR | -2,36% |
|
-2,86% | -1,00% |
| 04/11 | Thales: Euronaval versterkt onze beleggingscase | ![]() |
| 03/11 | HII en Thales demonstreren end-to-end autonome mijnenbestrijdingscapaciteit met Expeditionary PathMaster | CI |
| Marktkapitalisatie | 46,74 mld. 52,45 mld. 42,87 mld. 38,96 mld. 73,23 mld. 4.957 mld. 74,91 mld. 512 mld. 205 mld. 2.624 mld. 197 mld. 193 mld. 8.312 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
26x | k/w-verhouding 2027 * | 19,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 47,01 mld. 52,76 mld. 43,12 mld. 39,18 mld. 73,66 mld. 4.986 mld. 75,34 mld. 515 mld. 207 mld. 2.639 mld. 198 mld. 194 mld. 8.360 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,97x | EV/omzet 2027 * | 1,81x |
| Vrij verhandelbaar |
43,58% | Dividendrendement 2026 * |
1,89% | Dividendrendement 2027 * | 2,16% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| HO | Real Time | |
CBOE
| HOp | Real Time | |
Börse Stuttgart
| CSF | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| CSF | Real Time | |
Boerse Muenchen
| CSF | Real Time | |
CBOE
| 0IW5 | Real Time | |
Xetra
| CSF | Vertraagde tijd | |
Xetra
| CSF | Slotkoers | |
London S.E.
| 0IW5 | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| THLEF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| CSF | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| THAL | Slotkoers | |
Borsa Italiana
| 4HO | Slotkoers | |
Bulgaria S.E.
| CSF | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Thales
Trading Thales
| 1 dag | -2,36% | ||
| 1 week | -2,86% | ||
| Lopende maand | -3,48% | ||
| 1 maand | +2,16% | ||
| 3 maanden | -10,36% | ||
| 6 maanden | -2,74% | ||
| Lopend jaar | -1,00% |
| 1 week | 221,2 | 240,9 | |
| 1 maand | 211,9 | 240,9 | |
| Lopend jaar | 211,9 | 274,2 | |
| 1 jaar | 211,9 | 274,2 | |
| 3 jaar | 131,45 | 279,3 | |
| 5 jaar | 70,54 | 279,3 | |
| 10 jaar | 52,5 | 279,3 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Patrice Caine
CEO | Algemeen Directeur | 56 | 23-12-2014 |
Jeremie Papin
DFI | Financieel Directeur/CFO | 53 | 01-07-2026 |
Philippe Knoche
COO | Operationeel Directeur | 58 | 01-10-2023 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Philippe Lépinay
BRD | Directeur/Bestuurslid | 72 | 16-02-2010 |
Loïk Segalen
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 19-05-2009 |
Éric Trappier
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 16-02-2010 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/10/26 | Koop | Bestuurder | 150 | 0,0001% | ||
| 21/05/26 | Koop | Bestuurder | 350 | 0,0002% | ||
| 26/07/25 | Koop | Bestuurder | 500 | 0,0002% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -2,36% | -2,86% | -8,82% | +68,39% | 53,58 mld. | ||
| +2,74% | +10,68% | +6,75% | +202,47% | 331 mld. | ||
| -2,64% | +1,97% | +12,08% | +139,88% | 275 mld. | ||
| +3,51% | +3,82% | -6,56% | +55,04% | 171 mld. | ||
| -6,88% | -4,49% | +21,95% | +31,26% | 148 mld. | ||
| +0,17% | +1,64% | +8,39% | +471,66% | 139 mld. | ||
| +2,13% | +5,24% | -13,47% | -9,25% | 137 mld. | ||
| +2,63% | +6,52% | -5,74% | +94,92% | 132 mld. | ||
| -2,57% | +2,81% | +6,73% | +50,02% | 101 mld. | ||
| -4,28% | +11,23% | +3,30% | +345,10% | 88,73 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,27% | +3,16% | +2,46% | +144,95% | 157,71 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,15% | +3,34% | +4,27% | +149,61% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 23,92 mld. 26,84 mld. 21,93 mld. 19,93 mld. 37,47 mld. 2.536 mld. 38,33 mld. 262 mld. 105 mld. 1.342 mld. 101 mld. 98,58 mld. 4.253 mld. | 26,04 mld. 29,22 mld. 23,88 mld. 21,7 mld. 40,8 mld. 2.762 mld. 41,73 mld. 285 mld. 114 mld. 1.462 mld. 110 mld. 107 mld. 4.631 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,78 mld. 2 mld. 1,63 mld. 1,48 mld. 2,79 mld. 189 mld. 2,85 mld. 19,49 mld. 7,81 mld. 99,83 mld. 7,49 mld. 7,33 mld. 316 mld. | 2,29 mld. 2,57 mld. 2,1 mld. 1,91 mld. 3,59 mld. 243 mld. 3,67 mld. 25,12 mld. 10,07 mld. 129 mld. 9,65 mld. 9,45 mld. 408 mld. |
| Nettoschuld | 272 mln. 306 mln. 250 mln. 227 mln. 427 mln. 28,89 mld. 437 mln. 2,99 mld. 1,2 mld. 15,29 mld. 1,15 mld. 1,12 mld. 48,44 mld. | 352 mln. 395 mln. 323 mln. 294 mln. 552 mln. 37,38 mld. 565 mln. 3,86 mld. 1,55 mld. 19,78 mld. 1,48 mld. 1,45 mld. 62,67 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-11-26 | € 227,50 | -2,36% | 311.477 |
| 03-11-26 | € 233,00 | +0,43% | 362.674 |
| 02-11-26 | € 232,00 | -1,57% | 227.226 |
| 30-10-26 | € 235,70 | -1,13% | 224.603 |
| 29-10-26 | € 238,40 | +1,92% | 206.260 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















