|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:02 04-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 420,73 USD | -3,92% |
|
-3,71% | +4,58% |
Beursnotering
NYSE
VMI 420,73 $
-3,92%
86,01 mln.
$
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| VMI | 420,73USD | -3,92% | 86,01 mln. $ | ||
CBOE
| VMI | 420,79USD | -3,96% | 2,17 mln. $ | |
Boerse Muenchen
| VI1 | 374,00EUR | -4,59% | 11,97K € | |
Deutsche Boerse AG
| VI1 | 384,00EUR | +1,59% | 7,68K € | |
Tradegate
| VI1 | 376,00EUR | -4,08% | 376 € | |
Börse Stuttgart
| VI1 | 386,00EUR | -1,03% | 0 € | |
Berne S.E.
| VI1 | 340,44CHF | -5,49% | 0 CHF |
Vijfdaags koersverloop: Valmont Industries, Inc.
uitgestelde koers NYSE| 29-10-2026 | 30-10-2026 | 02-11-2026 | 03-11-2026 | 04-11-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | US$ 432,76 | US$ 422,10 | US$ 426,68 | US$ 437,88 | US$ 420,73 |
| Volume | 203.868 | 165.758 | 170.080 | 267.336 | 202.315 |
| Variatie | -0,42% | -2,46% | +1,09% | +2,62% | -3,92% |
| Opening | US$ 434,51 | US$ 426,11 | US$ 428,40 | US$ 432,36 | US$ 437,00 |
| Hoger | US$ 439,88 | US$ 431,13 | US$ 435,44 | US$ 440,70 | US$ 437,24 |
| Lager | US$ 429,01 | US$ 418,28 | US$ 423,80 | US$ 432,20 | US$ 414,52 |
Prestaties
| 1 dag | -3,92% | ||
| 1 week | -3,71% | ||
| Lopende maand | -0,32% | ||
| 1 maand | -12,12% | ||
| 3 maanden | -13,89% | ||
| 6 maanden | -17,56% | ||
| Lopend jaar | +4,58% | ||
| 1 jaar | +2,45% | ||
| 3 jaar | +108,02% | ||
| 5 jaar | +72,47% | ||
| 10 jaar | +240,26% |
Volumes
marktenDagvolume
204.439
Geschat dagvolume
204.439
Gem. dagvolume (20 daags)
229.793
Dagvolumeratio
0,89
Gem. dagvolume (20 daags) USD
96.680.808,89
Recordvolume 1
2.167.828
Recordvolume 2
2.116.415
Recordvolume 3
2.019.732
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,01
Gemiddelde rotatie free float
0,01
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (USD)
8.380.988.607
Omzet (USD)
4.104.102.000
Aantal werknemers
10.791
Omzet / Werknemer (USD)
380.326
Vrij verhandelbaar
66,82%
Marktkap. free float (USD)
8.164.488.036
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
1,15%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
430,62
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
449,61
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
463,88
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
493,4
Koersspreiding / (MMA5)
+2,35%
Koersspreiding / (MMA20)
+6,86%
Koersspreiding / (MMA50)
+10,25%
Koersspreiding / (MMA100)
+17,27%
STIM
RSI 9 dagen
32,61
RSI 14 dagen
34,09
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -3,92% | -3,71% | +2,45% | +108,02% | 8,38 mld. | ||
| -11,65% | +0,28% | +28,75% | +243,09% | 98,99 mld. | ||
| +2,44% | +2,58% | -3,46% | +4,77% | 67,48 mld. | ||
| -0,23% | +7,25% | -1,11% | +35,35% | 57,29 mld. | ||
| -15,08% | -15,31% | +11,62% | +481,07% | 44,89 mld. | ||
| +1,59% | +7,49% | -2,56% | +81,79% | 41,71 mld. | ||
| -4,97% | -4,62% | +42,70% | +283,34% | 32,22 mld. | ||
| -9,64% | -4,07% | -5,09% | +204,09% | 30,97 mld. | ||
| -0,42% | +2,84% | -13,26% | -8,54% | 29,29 mld. | ||
| -5,09% | -4,58% | +19,43% | +158,48% | 27,48 mld. | ||
| Gemiddelde | -4,70% | +3,55% | +7,95% | +159,15% | 43,87 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -5,14% | +5,20% | +9,91% | +163,84% |
Koersgeschiedenis: Valmont Industries, Inc.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
83f54b72caa0ebabc1eaa6.la1jenVIK4PLQc5FawbyeMORNyipHH2ax1h9WTJM4WY.0dpaTSQRU-uyC5gcCWWnLK3IdUXrdh-qnQJMH345gDHc3A1LOzt75P8U_g
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 22:00:02 | 420,73 | 21.148 | 118.681 |
| 22:00:00 | 420,30 | 366 | 97.533 |
| 21:59:59 | 420,53 | 100 | 97.167 |
| 21:59:59 | 420,69 | 100 | 97.067 |
| 21:59:59 | 420,69 | 64 | 96.967 |
| 21:59:57 | 420,70 | 118 | 96.903 |
| 21:59:54 | 420,63 | 40 | 96.785 |
| 21:59:53 | 420,70 | 40 | 96.745 |
| 21:59:51 | 420,14 | 77 | 96.705 |
| 21:59:50 | 420,36 | 60 | 96.628 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 414,52 | 440,7 | |
| 1 maand | 414,52 | 488,63 | |
| Lopend jaar | 379,28 | 585,71 | |
| 1 jaar | 378,02 | 585,71 | |
| 3 jaar | 192,94 | 585,71 | |
| 5 jaar | 188,62 | 585,71 | |
| 10 jaar | 82,6 | 585,71 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +4,58% | ||
| 2025 | +31,19% | ||
| 2024 | +31,33% | ||
| 2023 | -29,38% | ||
| 2022 | +32,00% | ||
| 2021 | +43,20% | ||
| 2020 | +16,79% | ||
| 2019 | +35,00% | ||
| 2018 | -33,10% | ||
| 2017 | +17,71% | ||
| 2016 | +32,90% | ||
| 2015 | -16,52% | ||
| 2014 | -14,83% | ||
| 2013 | +9,21% | ||
| 2012 | +50,40% | ||
| 2011 | +2,32% | ||
| 2010 | +13,10% | ||
| 2009 | +27,85% | ||
| 2008 | -31,15% | ||
| 2007 | +60,61% | ||
| 2006 | +65,84% | ||
| 2005 | +33,25% | ||
| 2004 | +8,47% | ||
| 2003 | +19,33% | ||
| 2002 | +34,16% | ||
| 2001 | -21,31% | ||
| 2000 | +14,40% | ||
| 1999 | +15,77% | ||
| 1998 | -28,85% | ||
| 1997 | -5,45% | ||
| 1996 | +66,67% | ||
| 1995 | +45,59% | ||
| 1994 | -15,00% | ||
| 1993 | +9,59% | ||
| 1992 | +65,91% | ||
| 1991 | -5,38% | ||
| 1990 | -38,00% | ||
| 1989 | +66,67% | ||
| 1988 | +125,00% | ||
| 1987 | +33,33% | ||
| 1986 | -7,69% | ||
| 1985 | -23,53% |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















