|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
11:02:28 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 3.541,50 INR | +1,86% |
|
+14,59% | -7,25% |
| 15/10 | CEAT Limited, Q2 2027 Earnings Call, Oct 15, 2026 | |
| 14/10 | CEAT Limited rapporteert resultaten over het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 30 september 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 143 mld. 1,52 mld. 1,37 mld. 1,25 mld. 1,14 mld. 2,15 mld. 2,22 mld. 15,06 mld. 6 mld. 76,44 mld. 5,72 mld. 5,6 mld. 241 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
33x | k/w-verhouding 2028 * | 16,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 179 mld. 1,91 mld. 1,71 mld. 1,56 mld. 1,43 mld. 2,69 mld. 2,77 mld. 18,83 mld. 7,51 mld. 95,59 mld. 7,15 mld. 7 mld. 302 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,95x | EV/omzet 2028 * | 0,86x |
| Vrij verhandelbaar |
51,16% | Dividendrendement 2027 * |
0,77% | Dividendrendement 2028 * | 1,08% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| CEATLTD | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| CEATLTD | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: CEAT Limited
| 1 dag | +1,86% | ||
| 1 week | +14,59% | ||
| Lopende maand | +14,59% | ||
| 1 maand | +6,41% | ||
| 3 maanden | -5,52% | ||
| 6 maanden | +5,43% | ||
| Lopend jaar | -7,25% |
| 1 week | 3.088,55 | 3.584 | |
| 1 maand | 3.015,5 | 3.584 | |
| Lopend jaar | 3.015,5 | 4.126 | |
| 1 jaar | 3.015,5 | 4.149 | |
| 3 jaar | 2.069,4 | 4.431,6 | |
| 5 jaar | 890 | 4.431,6 | |
| 10 jaar | 601,5 | 4.431,6 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Arnab Banerjee
CEO | Algemeen Directeur | 61 | 01-04-2023 |
Kumar Subbiah
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 16-01-2017 |
Renji Issac
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 45 | 08-03-2011 | |
Arnab Banerjee
BRD | Directeur/Bestuurslid | 61 | 12-08-2013 |
| Voorzitter | 68 | 01-01-2013 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,86% | +14,59% | -11,35% | +69,05% | 1,52 mld. | ||
| -3,55% | +2,96% | +20,61% | +39,25% | 32,27 mld. | ||
| -0,42% | +4,14% | +17,61% | +17,65% | 25,08 mld. | ||
| +1,49% | +3,82% | +10,71% | +54,26% | 8,23 mld. | ||
| -6,58% | +7,87% | +21,46% | +133,67% | 6,75 mld. | ||
| -1,80% | +7,38% | -22,09% | +13,00% | 5,91 mld. | ||
| -0,50% | +7,30% | -20,32% | +16,67% | 5,65 mld. | ||
| -3,88% | +8,98% | +31,70% | +37,56% | 5,54 mld. | ||
| -2,08% | +6,48% | -31,99% | - | 5,18 mld. | ||
| +0,18% | +16,15% | +2,84% | -6,33% | 4,95 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,53% | +7,94% | +1,92% | +41,64% | 10,11 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,97% | +5,48% | +10,89% | +36,60% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 188 mld. 2 mld. 1,8 mld. 1,64 mld. 1,5 mld. 2,82 mld. 2,91 mld. 19,79 mld. 7,89 mld. 100 mld. 7,52 mld. 7,36 mld. 317 mld. | 208 mld. 2,22 mld. 1,99 mld. 1,82 mld. 1,66 mld. 3,12 mld. 3,22 mld. 21,89 mld. 8,73 mld. 111 mld. 8,32 mld. 8,14 mld. 351 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 4,42 mld. 46,98 mln. 42,13 mln. 38,51 mln. 35,15 mln. 66,23 mln. 68,32 mln. 464 mln. 185 mln. 2,36 mld. 176 mln. 173 mln. 7,44 mld. | 8,7 mld. 92,57 mln. 83,03 mln. 75,88 mln. 69,26 mln. 131 mln. 135 mln. 915 mln. 365 mln. 4,64 mld. 347 mln. 340 mln. 14,66 mld. |
| Nettoschuld | 35,89 mld. 382 mln. 342 mln. 313 mln. 286 mln. 538 mln. 555 mln. 3,77 mld. 1,5 mld. 19,15 mld. 1,43 mld. 1,4 mld. 60,45 mld. | 36,32 mld. 386 mln. 347 mln. 317 mln. 289 mln. 545 mln. 562 mln. 3,82 mld. 1,52 mld. 19,38 mld. 1,45 mld. 1,42 mld. 61,17 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | ₹ 3.541,50 | +1,86% | 10.331 |
| 05-11-26 | ₹ 3.477,00 | +1,87% | 13.237 |
| 04-11-26 | ₹ 3.413,10 | +2,43% | 7.079 |
| 03-11-26 | ₹ 3.332,05 | +3,10% | 6.478 |
| 02-11-26 | ₹ 3.231,80 | +4,57% | 8.223 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















