|
Geschatte realtime
Cboe BZX
17:35:33 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,065 USD | -10,50% |
|
-12,60% | -52,85% |
| 14/09 | NET Power Inc. : Northland Securities stelt koopadvies voor | ZM |
| 04/09 | NET Power rondt overname van 123 MW aan opwekkingsrechten af van EMPower; koers stijgt | MT |
| Marktkapitalisatie | 105 mln. 94,06 mln. 87,67 mln. 79,48 mln. 150 mln. 9,99 mld. 151 mln. 1,05 mld. 411 mln. 5,2 mld. 395 mln. 387 mln. 16,68 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-
| k/w-verhouding 2027 * | - |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 105 mln. 94,06 mln. 87,67 mln. 79,48 mln. 150 mln. 9,99 mld. 151 mln. 1,05 mld. 411 mln. 5,2 mld. 395 mln. 387 mln. 16,68 mld. | EV/omzet 2026 * |
-
| EV/omzet 2027 * | - |
| Vrij verhandelbaar |
20,63% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| NPWR | Vertraagde tijd | |
CBOE
| NPWR | Real Time |
Recentste transcriptie: NET Power Inc.
| 1 dag | -10,50% | ||
| 1 week | -12,60% | ||
| Lopende maand | -27,85% | ||
| 1 maand | -40,28% | ||
| 3 maanden | -26,87% | ||
| 6 maanden | -31,09% | ||
| Lopend jaar | -52,85% |
| 1 week | 1,07 | 1,28 | |
| 1 maand | 1,07 | 1,91 | |
| Lopend jaar | 1,07 | 2,96 | |
| 1 jaar | 1,07 | 5,2 | |
| 3 jaar | 1,07 | 14,98 | |
| 5 jaar | 1,07 | 17,62 | |
| 10 jaar | 1,07 | 17,62 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Daniel Rice
CEO | Algemeen Directeur | 45 | 08-06-2023 |
| Financieel Directeur/CFO | 57 | 10-04-2026 | |
Marc Horstman
PSD | President | 51 | 04-03-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Daniel Rice
BRD | Directeur/Bestuurslid | 45 | 08-06-2023 |
Ralph Alexander
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 08-06-2023 |
Peter Bennett
CHM | Voorzitter | 58 | 08-06-2023 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9/09/26 | Npeh LLC
| Verkoop | Onderneming | -150.000 | 0,1695% | |
| 9/09/26 | Npeh LLC
| Verkoop | Onderneming | -150.000 | 0,1695% | |
| 26/08/26 | Npeh LLC
| Verkoop | Onderneming | -41.350 | 0,0468% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -10,50% | -12,60% | -77,70% | -92,16% | 105 mln. | ||
| -6,85% | -6,33% | +44,94% | - | 267 mld. | ||
| -0,21% | +1,11% | -7,95% | +43,28% | 163 mld. | ||
| +0,65% | +3,49% | +29,31% | +105,99% | 157 mld. | ||
| +1,03% | +3,19% | +5,97% | +29,51% | 107 mld. | ||
| -4,99% | -5,65% | -27,44% | +141,93% | 105 mld. | ||
| +0,56% | +3,51% | -11,28% | +31,02% | 101 mld. | ||
| +0,18% | +3,40% | +6,83% | +57,09% | 100 mld. | ||
| +0,40% | +2,59% | -7,30% | +32,45% | 92,15 mld. | ||
| +0,36% | +3,13% | +6,35% | +65,53% | 68,4 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,95% | +0,49% | -3,83% | +46,07% | 116,06 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,78% | +0,90% | +10,65% | +64,93% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | - | - |
| Nettowinst (verlies) | -258 mln. -230 mln. -215 mln. -195 mln. -366 mln. -24,47 mld. -369 mln. -2,57 mld. -1,01 mld. -12,73 mld. -968 mln. -947 mln. -40,84 mld. | -56,7 mln. -50,65 mln. -47,21 mln. -42,8 mln. -80,55 mln. -5,38 mld. -81,18 mln. -566 mln. -221 mln. -2,8 mld. -213 mln. -208 mln. -8,98 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 14-10-26 | US$ 1,075 | -9,66% | 522.982 |
| 13-10-26 | US$ 1,190 | -3,25% | 391.988 |
| 12-10-26 | US$ 1,230 | 0,00% | 431.564 |
| 09-10-26 | US$ 1,230 | -0,81% | 347.890 |
| 08-10-26 | US$ 1,240 | +0,81% | 591.823 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















