|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
22:00:00 09-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 3,160 CAD | +2,27% |
|
0,00% | -7,06% |
| Marktkapitalisatie | 1,73 mld. 1,21 mld. 1,09 mld. 1,01 mld. 919 mln. 116 mld. 1,74 mld. 12,18 mld. 4,77 mld. 59,9 mld. 4,56 mld. 4,46 mld. 193 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
15x | k/w-verhouding 2027 * | 6,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,73 mld. 1,21 mld. 1,09 mld. 1,01 mld. 919 mln. 116 mld. 1,74 mld. 12,18 mld. 4,77 mld. 59,9 mld. 4,56 mld. 4,46 mld. 193 mld. | EV/omzet 2026 * |
2,87x | EV/omzet 2027 * | 1,76x |
| Vrij verhandelbaar |
93,17% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| RIO | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| RIOFF | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| 1SB | Real Time | |
Lima
| RIO | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| 1SB | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 1SB | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 1SB | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Rio2 Limited
| 1 dag | +2,27% | ||
| Lopende maand | -0,32% | ||
| 1 maand | -11,98% | ||
| 3 maanden | +17,91% | ||
| 6 maanden | +12,06% | ||
| Lopend jaar | -7,06% |
| 1 week | 3,03 | 3,2 | |
| 1 maand | 3,03 | 3,92 | |
| Lopend jaar | 2,35 | 4,09 | |
| 1 jaar | 1,76 | 4,09 | |
| 3 jaar | 0,16 | 4,09 | |
| 5 jaar | 0,1 | 4,09 | |
| 10 jaar | 0,1 | 4,09 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Andrew Cox
CEO | Algemeen Directeur | - | 28-11-2022 |
Carola Gallo
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 27-03-2026 |
Kathryn Johnson
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 30-05-2017 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Alexander Black
CHM | Voorzitter | 68 | 28-11-2022 |
Klaus Zeitler
CHM | Voorzitter | 87 | 24-04-2017 |
Sidney Robinson
BRD | Directeur/Bestuurslid | 87 | 24-04-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29/09/26 | Koop | Financieel directeur | 6.036 | 0,0011% | ||
| 22/09/26 | Koop | Bestuurder | -150.000 | 0,0273% | ||
| 21/09/26 | Option | Bestuurder | -150.000 | 0,0273% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,27% | 0,00% | +49,76% | +1.480,00% | 1,21 mld. | ||
| -1,84% | -2,51% | +46,29% | +36,15% | 221 mld. | ||
| -0,62% | -0,85% | +39,77% | +40,02% | 161 mld. | ||
| +0,02% | +2,90% | +68,28% | +217,26% | 104 mld. | ||
| +0,28% | +2,54% | +64,61% | +28,88% | 90,91 mld. | ||
| -0,73% | -4,62% | -8,01% | +54,18% | 63,35 mld. | ||
| -0,36% | +0,37% | +38,96% | +63,70% | 59,23 mld. | ||
| +5,43% | +0,31% | +65,59% | +80,42% | 33,36 mld. | ||
| +0,91% | +3,07% | +7,48% | +404,71% | 26,83 mld. | ||
| +0,53% | -1,49% | +8,84% | +72,66% | 24,18 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,61% | -0,16% | +38,16% | +247,80% | 78,49 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,39% | +0,63% | +43,39% | +81,45% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 605 mln. 424 mln. 379 mln. 354 mln. 321 mln. 40,5 mld. 609 mln. 4,25 mld. 1,66 mld. 20,9 mld. 1,59 mld. 1,56 mld. 67,26 mld. | 988 mln. 692 mln. 619 mln. 577 mln. 524 mln. 66,13 mld. 994 mln. 6,94 mld. 2,72 mld. 34,12 mld. 2,6 mld. 2,54 mld. 110 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 160 mln. 112 mln. 100 mln. 93,48 mln. 84,79 mln. 10,71 mld. 161 mln. 1,12 mld. 440 mln. 5,53 mld. 421 mln. 411 mln. 17,78 mld. | 292 mln. 204 mln. 183 mln. 170 mln. 155 mln. 19,52 mld. 293 mln. 2,05 mld. 802 mln. 10,07 mld. 767 mln. 750 mln. 32,42 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 09-10-26 | C$ 3,160 | +2,27% | 942.568 |
| 08-10-26 | C$ 3,090 | 0,00% | 1.691.533 |
| 07-10-26 | C$ 3,090 | -4,33% | 768.365 |
| 06-10-26 | C$ 3,230 | +2,22% | 587.455 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















