|
Beurs gesloten -
Swiss Exchange
17:30:15 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 152,45 CHF | -4,57% |
|
-0,78% | - |
| 06/11 | Swiss Re Ltd : Jefferies is nog steeds negatief gestemd | ZD |
| 06/11 | Risicomijdende stemming overspoelt Europese aandelen nu zorgen over AI toenemen | RE |
| Marktkapitalisatie | 53,39 mld. 47,88 mld. 43,76 mld. 39,95 mld. 75,26 mld. 5.019 mld. 77,64 mld. 527 mld. 210 mld. 2.678 mld. 200 mld. 196 mld. 8.454 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
11x | k/w-verhouding 2027 * | 11,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 53,39 mld. 47,88 mld. 43,76 mld. 39,95 mld. 75,26 mld. 5.019 mld. 77,64 mld. 527 mld. 210 mld. 2.678 mld. 200 mld. 196 mld. 8.454 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,26x | EV/omzet 2027 * | 1,25x |
| Vrij verhandelbaar |
98,61% | Dividendrendement 2026 * |
4,61% | Dividendrendement 2027 * | 5% |
Recentste transcriptie: SWISS RE
| 1 week | -0,78% | ||
| Lopende maand | -0,78% | ||
| 1 maand | +6,42% | ||
| 3 maanden | +10,83% | ||
| 6 maanden | +18,55% |
| 1 week | 152,1 | 160,2 | |
| 1 maand | 142,55 | 160,2 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Andreas Berger
CEO | Algemeen Directeur | 59 | 01-07-2024 |
Anders Malmström
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-04-2025 |
| Compliance Officer | - | 01-01-2008 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 70 | 21-04-2017 | |
Jay Stuart Ralph
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 21-04-2017 |
| Voorzitter | 65 | 30-04-2023 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -4,57% | -0,78% | - | - | 53,39 mld. | ||
| -4,27% | +0,39% | +6,79% | +53,42% | 78,69 mld. | ||
| -4,55% | -0,91% | +3,26% | +53,73% | 53,39 mld. | ||
| -4,37% | +1,03% | +17,86% | +43,21% | 39,4 mld. | ||
| -0,02% | -1,07% | +37,52% | +68,91% | 17,04 mld. | ||
| -1,60% | +0,03% | +26,05% | +7,06% | 15,23 mld. | ||
| -1,94% | +2,37% | +28,91% | +67,51% | 14,04 mld. | ||
| -2,58% | +0,35% | +32,37% | +23,90% | 6,89 mld. | ||
| -0,93% | +9,09% | -10,56% | +48,99% | 6,39 mld. | ||
| Gemiddelde | -2,53% | +1,82% | +17,78% | +45,84% | 28,88 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -3,58% | +0,59% | +13,03% | +49,69% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 42,4 mld. 38,03 mld. 34,75 mld. 31,72 mld. 59,77 mld. 3.985 mld. 61,65 mld. 419 mld. 167 mld. 2.127 mld. 159 mld. 156 mld. 6.713 mld. | 42,63 mld. 38,23 mld. 34,94 mld. 31,9 mld. 60,1 mld. 4.007 mld. 61,99 mld. 421 mld. 168 mld. 2.138 mld. 160 mld. 157 mld. 6.750 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 4,95 mld. 4,44 mld. 4,05 mld. 3,7 mld. 6,97 mld. 465 mld. 7,19 mld. 48,86 mld. 19,48 mld. 248 mld. 18,56 mld. 18,16 mld. 783 mld. | 4,42 mld. 3,96 mld. 3,62 mld. 3,31 mld. 6,23 mld. 415 mld. 6,42 mld. 43,65 mld. 17,41 mld. 222 mld. 16,58 mld. 16,23 mld. 700 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie |
|---|---|---|
| 06-11-26 | CHF 152,45 | -4,57% |
| 05-11-26 | CHF 159,75 | +2,63% |
| 04-11-26 | CHF 155,65 | +1,53% |
| 03-11-26 | CHF 153,30 | -0,36% |
| 02-11-26 | CHF 153,85 | +0,13% |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
- Beurs
- Aandelen
- Koers SREN
- Koers SRENE
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















