|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:22 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 32,96 INR | -1,58% |
|
-1,73% | -37,65% |
| 13/08 | Vishnu Prakash R Punglia Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| 30/06 | Vishnu Prakash R Punglia Limited kondigt wijzigingen in het management aan | CI |
| Marktkapitalisatie | 4,1 mld. 43,2 mln. 37,26 mln. 35,05 mln. 31,93 mln. 60,05 mln. 60,37 mln. 414 mln. 161 mln. 2,09 mld. 162 mln. 159 mln. 6,91 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-
| k/w-verhouding 2027 * | -29,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,1 mld. 43,2 mln. 37,26 mln. 35,05 mln. 31,93 mln. 60,05 mln. 60,37 mln. 414 mln. 161 mln. 2,09 mld. 162 mln. 159 mln. 6,91 mld. | EV/omzet 2026 |
0,44x | EV/omzet 2027 * | 0,38x |
| Vrij verhandelbaar |
63,68% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
Recentste transcriptie : Vishnu Prakash R Punglia Limited
| 1 dag | -1,58% | ||
| 1 week | -1,73% | ||
| Lopende maand | -1,58% | ||
| 1 maand | +22,03% | ||
| 3 maanden | -17,60% | ||
| 6 maanden | -25,73% | ||
| Lopend jaar | -37,65% |
| 1 week | 31,36 | 34,26 | |
| 1 maand | 27,1 | 42,85 | |
| Lopend jaar | 23,99 | 54,29 | |
| 1 jaar | 23,99 | 125,4 | |
| 3 jaar | 23,99 | 345,85 | |
| 5 jaar | 23,99 | 345,85 | |
| 10 jaar | 23,99 | 345,85 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 46 | 13-05-2013 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-07-2026 | |
Monica Purohit
CMP | Compliance Officer | - | 01-07-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 78 | 29-04-2019 | |
| Directeur/Bestuurslid | 70 | 08-11-2022 | |
Ratan Lahoti
BRD | Directeur/Bestuurslid | 68 | 08-11-2022 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,58% | -1,73% | - | - | 43,82 mln. | ||
| +0,71% | -0,87% | +61,76% | +191,32% | 91,27 mld. | ||
| +0,84% | -4,60% | -1,17% | +11,08% | 72,82 mld. | ||
| -0,99% | -2,33% | +10,84% | +47,45% | 58,27 mld. | ||
| +0,57% | -3,44% | +120,99% | +742,16% | 54,31 mld. | ||
| -0,63% | -6,91% | +7,26% | +71,21% | 42,21 mld. | ||
| -0,62% | -2,21% | +92,32% | +321,49% | 36,56 mld. | ||
| -0,29% | -2,77% | +57,71% | +214,29% | 32,86 mld. | ||
| +0,10% | -3,88% | +18,59% | +227,87% | 32,4 mld. | ||
| +0,69% | -1,36% | -22,00% | -22,56% | 26,61 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,12% | -3,16% | +38,48% | +200,48% | 49,7 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,14% | -3,07% | +41,02% | +201,03% |
| 2026 | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 10,24 mld. 108 mln. 93,09 mln. 87,56 mln. 79,77 mln. 150 mln. 151 mln. 1,04 mld. 403 mln. 5,21 mld. 405 mln. 396 mln. 17,28 mld. | 10,79 mld. 114 mln. 98,11 mln. 92,28 mln. 84,07 mln. 158 mln. 159 mln. 1,09 mld. 425 mln. 5,49 mld. 427 mln. 418 mln. 18,21 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -206 mln. -2,17 mln. -1,87 mln. -1,76 mln. -1,6 mln. -3,02 mln. -3,03 mln. -20,82 mln. -8,1 mln. -105 mln. -8,15 mln. -7,97 mln. -347 mln. | -136 mln. -1,43 mln. -1,24 mln. -1,16 mln. -1,06 mln. -1,99 mln. -2 mln. -13,75 mln. -5,35 mln. -69,18 mln. -5,38 mln. -5,26 mln. -229 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
-
Sector
Bouw & Techniek
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 01-09-26 | ₹ 32,96 | -1,58% | 46.513 |
| 31-08-26 | ₹ 33,49 | +3,72% | 48.515 |
| 28-08-26 | ₹ 32,29 | -2,06% | 17.444 |
| 27-08-26 | ₹ 32,97 | -0,18% | 37.619 |
| 26-08-26 | ₹ 33,03 | -1,93% | 16.458 |
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
- Beurs
- Aandelen
- Koers VPRPL
- Koers VPRPL
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















